***nasil Yapariz***

nosferatu3

New member
ArkadaŞlar Ben BİŞİİ ÖĞrenmek İstİyorum.wİndows A Bellİ Bİr SÜre Sonra.1 GÜn Veya 27 Saat İÇİnde Kendİ Kendİne Format Attiran(bİr Nevİ GÖrevİmİz Tehlİkedekİ Gİbİ Kendİnİ Yok Eden Kara Kutu) Bİr Program Varmi.??????? Veya Wİndowsun İÇİnde ZamanlanmiŞ GÖrevlerden BÖle BİŞİİ Yapilabİlİrmİ..????

Veya Nasi BÖle BİŞİİ Yapabİlİrİz...

wilddog

New member
walla windowsun benim bildiğim kadarıyla boyle bir yetenegi yok ama olsaydı cok sacma olurdu gibi demi?

1lk3

New member
fomat derken yani sen loglarını silen yada criminal incelemeye giren dosyalardan mı bhsediyosun??

tombul

New member
yok ama sen kendi kendine yapailirsin yani belirli bir zamana ayarlayayarak bilgisayarı kendine has bir komut dosyası oluşturp o zaman o diskleri formatlayabilirsin...

dogan.81

New member
kardeş win 98de c nin içinde auxotex.bat dı sanırım ordan bi tane kopya al o kopyanın üzerinde çalışıyoruz artık ona göre onun üzerinde sağa tıkla düzenle de oraya yazacan ne komut varsa yaz sonra kaydet ve kapat zamanlanmış görevlerden o dasyayı senin istedediğin zamanda açmasını iste o bu işi halleder bu arada kopyayı eğer editlemeye giremezsen birlikte aç deyip notepad ile çalıştır teş.

mastercem

New member
aslnda format komutu bilg de çalışıor ise format komutunu notpad de yazıp kaydetip sora bu dosyayı zamanlaablrz. bunu windows la yapabiliodk snrm ama bnn içn programlarda var. o dosyayı o saatte çalıştrr ve format atılr ama emn diilm olmaadablr sadece bi fikir :)

HTML