Nasil Bİr Evlİlİk Teklİfİ İstersİnİz?

pasaklı

New member
koyu bir sohbetin tam ortasinda bekLemedigim bi anda benimLe evLenirmisin nan pasakLi ... guseL olurdu boyle yaw :p

CHI€F

Kalpsiz
valla sen simdi soruyu kızlara soruon ama sölede sorsaydın erkekler nasıl teklif etmeyi düsünüosunuz çok basit tutacan sacından evlenionmu evlenmionmu die sallayacan iki kere bak nasıl kabul edio

MiKeRiNoS

New member
CHI€F' Alıntı:
valla sen simdi soruyu kızlara soruon ama sölede sorsaydın erkekler nasıl teklif etmeyi düsünüosunuz çok basit tutacan sacından evlenionmu evlenmionmu die sallayacan iki kere bak nasıl kabul edio
duyduğum en ii evlenme teklifi helal sanaa yaaa :D :D denemek lazım hakketten

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
ZORLA EVLİLİKMİ OLUR AAA :) ŞÖYLE ROMANTİK Bİ YEMEK YERKEN MUM IŞIĞINDA BİR EVLENME TEKLİFİ HİÇTE FENA OLMAZDI:p

MiKeRiNoS

New member
~PRENSES~' Alıntı:
ZORLA EVLİLİKMİ OLUR AAA :) ŞÖYLE ROMANTİK Bİ YEMEK YERKEN MUM IŞIĞINDA BİR EVLENME TEKLİFİ HİÇTE FENA OLMAZDI:p
ya ama artık böle şeyleri herkes yapıyo..farklı şeyler denemek gerekir.mesela kızı dolaştırcam bahanesıyle çıkarırsın sonra doğru nıkah işlemlerinin yapıldığı yere...ondan sonra kız 2.80 yerde baygınlık geçirir kesin.. bölesi daha enteresan geliyo beee:D hatta ben bunu denesemmı yaa:)

KaranLık

"KaranLık"
yav ben bi erkek olarak tv de maç izlerken reklama girmeden önce kanalda ulen karanlık yanındaki hatun senle evlenmek istiyo dese süper olur walla...:Dhatta duygulanabilebilriim okadar yani:D

gamshe_Lee

New member
beklemedğim bi anda çok farklı bi şekilde olmalı şaşırtmalı beni bende eeeeeeeeeeewwwwwwwwwwweeeeeeeeeettttttttt die haykırırım ne güsel olur dimi :cool:

hircin

New member
benimde hiç beklemediğim bir an olmalı. mesela bir kavganın en ateşli yerinde benimle evlenirmisin dese çok güzel olabilirdi bende hemen evet der barışırdım....:):)böylelikle küs kalıp gönlünü alamaya çalışmazdım:):)

HTML