NasıL Yani Ya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fluu

New member
http://www.hackhell.com/oneriler-ve-sikayetler/545354-yapilan-yanlis-1-deqil-2-deqilyaptiqin-yanlis-realist.html

Yukarıdaki konu MozoLe Miяach isimli bir user tarafından açılmıştır...

Ve bu açılan konu şu sebep ile kapatılmıştır...

Her bölüm; bölüm yöneticilerinin kontrolündedir.
İstediği konuyu sabit başlığa alır, istemediğini aşağı indirir.
Sabit başlıklarda oynama yaptığı için hiçbirinize hesap vermek zorunda da değildir...

Sevgili AntiSemitist FoFeR Fatih Abicim ve bu düşüncede olan diğer arkadaşlar sorarım size...

Onları Biz seçmedik mi ?

Biz seçtik... Peki yanlış gördüğümüz birşeyi şikayet edemez miyiz... Ederiz...

Madem modları konuşup tartışarak seçiyoruz o zaman burada bir demokrasiden söz edebiliriz... Ama hem biz seçip hem de onları eleştiremezsek bu ne perhiz bu ne Lahana turşusu...

KnowN üstad demiş ki...

Şikayet iLK MoDa Hakaretse Son MoDa.. ODa GüzeL HackheLL'i Sevdigimiz iÇiN Mod Oldugumuzu UnutanLar Çok Sayıda.. ßir MoD'u ßuradan Şikayet eden ßaßam dahiL kim oLursa oLsun herkezi Kınıyorum. Ve Sonuna KaDaR ReaList'in ArkasINDayım..

Bizler de HackHeLL i sevdiğimiz için buradayız bizlerin de hataları oluyor ve biz yaptığımız hataların cezaLarını çekiyoruz...

Peki ya siz... Amacımız kimsenin ceza alması değil ama siz eleştiriLemiyorsunuz biLe...

MozoLe Miяach sorunu ortaya açık bir şekilde koymuş. Görülüyorki Ortada haksız ve HıNç aLıcı bir uygulama var...

Ancak Mod arkadaşımızın bu kaprisi MozoLe Miяach arkadaşımızın mantıklı şikayetinden daha üstün geliyor... Neden mi ? Çünkü...

Sabit başlıklarda oynama yaptığı için hiçbirinize hesap vermek zorunda da değildir...
"Buna nasıl bir mantık ya" diyeceğim ama...

Söylesem tesiri yok Sussam gönüL razı değiL...

Bu uyguLama bana ve bir çok arkadaşa çoook mantıksız geliyor... Buna sizin ve bazı üyelerin cevabı biliyorum ki sağ üst köşe...

trojan-exe

New member
Aga Haklı olabilirsin ama FoFeR Ve Known Kardeşlerimin bu sitede emegi cook bazen sinirli olabiliyorlar Şikayet etme konusunada gelince Zaten FoFeR de KwowN da Sitede Ne yaptıklarını bilen insanlar bunu kusur olarak görebilirsin ama arasıra Hata olsun Eglence olsun Tartışma yaratmak olsun onlarında Hakkı zaten ben sanmıyorum Ki FoFeR aganın böyle bişi dieceni eminim acayip kızmıştır diecem Su ki Arasıra Olur böyle FoFeR de Knownda Sitede Admin KAdar degerli İnsanlar Bence uzatma Teşekkürler fluu

react

Admin
Süper Moderatör
Aynı konu daha kaç kere tartışılacak bilmiyorum..?
bölüm yöneticileri eleştirilebilir, dokunulmazlıkları yok ancak böyle basit bir olayı gündeme getirmenin de anlamı yok.
insanların çenelerini boşuna yormuş oluyosunuz(çene/klavye)
"bölüm yöneticisinin takdiridir" denilmişse size biraz durup düşünmeniz gerekir,
hemen ardından aynı konuyu tekrar açmak burada görevini yapmaya çalışan herkese saygısızlıktır.
böyle bir konu tekrar gündeme gelecekse bile ayrı bir konu olarak değil,
pm yoluyla veya sikayet ihbar hattı altından gündeme getirilsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML