n73 sorunu bilen varmı acaba..

muzoz

New member
n73 sorunum var ekranın sol üst köşesin de e işareti var kapatamıyorum etkin baglantılardan ve kontorum gidiyor ve ikin cisi herkes beni ararken ben hiç bir şekilde arama yapamıyorum acaba neden ???

lanet_zebani

New member
walla bende n73 kullanıyorum bahsettiğin problemin nedeni olarak aklıma gelen bikaç ayar değiştirdim kendi tlf numda ama çözüüm bulamadım. istersen komple resetle tlf. veya yazılım güncellesi yap. (eğer fazla bilgin yoksa yazılım güncellemesini bi tlf cuya götür, biraz kritik bi işlem)

can_yasar

New member
walla bende n73 kullanıyorum bahsettiğin problemin nedeni olarak aklıma gelen bikaç ayar değiştirdim kendi tlf numda ama çözüüm bulamadım. istersen komple resetle tlf. veya yazılım güncellesi yap. (eğer fazla bilgin yoksa yazılım güncellemesini bi tlf cuya götür, biraz kritik bi işlem)
resetle sen en garanti yoldur..:victory

muzoz

New member
Pekbi sonuc elde edemedim zati anlasılan güncelleme filan yapacagım......

lanet_zebani

New member
bak burdan yazılım güncellemesi yapabilirsin

http://www.nokia.com.tr/A4356061?N73

yanlız basamak basamak sana nasıl yapıcanı anlatıyor onları dikkatlice uygula buarada tlf komple yedeğini al yazılım güncellemesinden sonra tlf tüm bilgilerin silinicek yanı komple sıfırlanıcak ona göre ;)

mercankadi

New member
Bende N73 kullanıyorum aynen şunları yap geçer:

Menü-->Ayarlar-->Bağlantı-->Paket veri-->Paket veri bağlantısı

galiba sende bu seçenekte 'var olduğunda' seçili galiba sende onun yerine 'Gerektiğinde'yi işaretle geçer

bi teşekkürü haketmedim mi ????

muzoz

New member
bak burdan yazılım güncellemesi yapabilirsin

http://www.nokia.com.tr/A4356061?N73

yanlız basamak basamak sana nasıl yapıcanı anlatıyor onları dikkatlice uygula buarada tlf komple yedeğini al yazılım güncellemesinden sonra tlf tüm bilgilerin silinicek yanı komple sıfırlanıcak ona göre ;)
dedigini daha önce düşünüp yaptım telefon ingilizce oldu ve lisan secimin de turkce de yok napacagız.. şimdi ..ha bu ara da arama yapabiliyorum ama tel ingilizce...

HTML