N73 N 80 hangisi bi yardım kafayı sıyırıcam...

coup

New member
yahu arkadaşlar bana bi elatında bişiler diin be 73 mü 80 mi kafan ii ce allak bullak oldu artıları ve eksilerini yazarsanaız çok sevirim bildiğiniz kadarıyla .... bu arada senin ne istediğine bağlı gibi dandik kelimeler eklemeyin sadece sizlere soruyorum HANGİSİ İYİ BU ALETLERİN... şimdiden teşekkürler...

gentleman_

New member
vala bırader ben n80 kulanıyorum haberlerde falan duymadım cok guzel kızaklı 3 mpixsel kamera cıft kamera seslı arama aynı zamanda arayanın ısmını soyleme ozellıgı wireless blutoeoth kzılotesı kablosuz lan baglantı usb kablosu ve bence daha tr ye gelmemıs olan n95 ın bır numaralı rakıbı cok severek bakıyorum ona ama n 73 de guzel tercıhlerın cok guzel ıkısınde de mennun kalacaksın

1sc0rp!tX

Altın Üye
VErdiğim linke tıklayıp Özelliklere Baktınız mı ?

1sc0rp!tX

Altın Üye
Evet N80 de fena değil..
KArdeş sen en iyisi ikisini birden al =)

coup

New member
teşekkürler arkadaşlar n73 te karar kıldım nedeni ise n80 batarya ile kafadan kaybediyor... :) bana bataryasıda uzun giden bi alet lazım... wireless daha oturmadı gibi telefonlarda otursun hemen ilk iyi modeli alacam. çok teşekkür ederim ilginiz için.

prieto_7

New member
2 haftadır n73 kullanıyorum süper bişey pc gibi ama kullanmanı tavsiye etmem çünki bitek bende olsun isterim :D

sancak001

New member
n80 de sadece WIRELESS var, onun dışında n73 çok daha güzel ses sistemi daha kaliteli, görünüşü daha mükemmel ve n80 kızaklı olması ve kızağıda kaygan olmaması işi bozuyo ve çok kaba bir telefon

cosho

New member
bnce n 80. ama birçok forumda problemli bi telefon olarak okudum. kitlenip kalma, galerinin geç açılması vs. bu yüzden n 73ü tavsiye ederim. wi-fi teknolojisi telefonlara iyice oturunca wirelessli bi telefon öneririm. saygılar

WARTOX

New member
Dostum ben sana en basit şekilde anlatıyım..

N80 in artı olarak wireless ı vardır, N73'ün ise artı olarak süper kamerası vardır.. N80 ve N73 ün kamerası megapixel değerlerine fln bakılınca aynıdır fakat birçok karşılaştırmada gözüktüğü gibi ve teknik olarak N80'in otofokusu olmadığı için N73'le yarışamamaktadır.. Sonra N73'ün sesi daha güzeldir, stereo hoparlorler var ve 3D ses fln öyle bişiler daha var.. Yani N80'in tek artısı wireless olması, onun dışında her özelliği N73'ün daha iyi.. Wireless içinde şunu diyim; ben HP marka PDA kullandım, PSP kullanıyorum ve birsürede arkadaşın N80'ini kullandım, bunların hepsi wireless'a sahip cihazlar, elime alınca çok hoşuma gitti bir iki saat dolaştım nette fakat sonradan hepsi okadar sıktı ki, küçücük ekran, adam akıllı klavye yok fln.. çekilir dert değil yani wireless ı hakkını vererek kullanamassın böyle küçük cihazlarda.. Tabi işleri çok yoğun bir iş adamıysan ben her dakka mailime bakıcam fln diosn al N80 ama onun dışında 40 yılda 1 kullanıcağın bir özellik wireless.. Bide wireless cafe fln bulucan, ölme eşşeğim ölme..

skylife

New member
bence n80 daha güzel bir telefon n73 de kibar bi tlf değil ve WIRELESS çok güzel ve kullanışlı ses kalitesi ve kapak kaymasıda ideal

Sercinho7

Dark Side of Creation
ben n73 kullanıyorum ve telefonumdan memnunum..
n80 de iyi bi telefon bende 2 si arasında kalmıştım =) kapaklı oldugu için n80 i tercih etmedim o tarz telefonlardan hoşlanmıyorm pek ..

ama ikisinden de memnun kalırsın ;)

exkalibur

New member
arkadaslar n80 aldim kullaniyorum internet ben kesinlikle PiSMANIM
TEK SORUNU AKÜ VE TEST SIRKETELERIDE AKÜSÜ HAKINDA YORUP YAPMISLARDI AMA YINEDE ALDIM WLAN DIYE TAVSIYE ETMEM KEISNLIKLE AMA N73 DE TAVISEYE ETMEM MELEZ BIR SÜRÜM SEN BENCE 5110 AL :) DERTSIZ TASASIZ
BU ARDA NA

arkadaslar n80 aldim kullaniyorum internet ben kesinlikle PiSMANIM
TEK SORUNU AKÜ VE TEST SIRKETELERIDE AKÜSÜ HAKINDA YORUP YAPMISLARDI AMA YINEDE ALDIM WLAN DIYE TAVSIYE ETMEM KEISNLIKLE AMA N73 DE TAVISEYE ETMEM MELEZ BIR SÜRÜM SEN BENCE 5110 AL :) DERTSIZ TASASIZ
BU ARDA NAVIGASYON LAZIM BULAN INSANIYETLIK NAMINA PM ATSIN

kyk19831983

New member
kardes bende telefon almadan once çok araştırdım piyasada olupta bakmadığım kalmadı www.testmobil.com dan farklı markalarıda kıyaslayabilirsin ancak benim anlamadaığım sen nasıl olurda n73 ile n80i kıyaslarsın. benim trilyonum olsa alacağım telefon n73 tur. dehşet bir alet manyak bi makina neee arasan VAR. yani diğer tum modeller n73 le kıyaslanırsa alınacak olan n73 tur.

withoutyou

New member
bende karar vermekte zorlanıyordum ama her ikisinide inceledim ve n73 karar kıldım, neden? N80 güzel bir görünüşü var ama kalın biraz buda kaba bir telefon yapıyo, 3 mp kamerası var ama n73 ile arasında görüntü kalitesi yönünden n73 önde; şarjı ise tam bi muamma n73 ortalama bir kullanıcı için 4-5 gün ya da benim gibi arada sırada kullananlar için net 1 hafta yetiyo ama n80 2 gün gitsin öp başına koy! N80 nin artısı herkesinde bildiği gibi wireless bu da zaten gerçekten güzel bir özelliklik. ama ihtiyacınız olan şey gerçekten heryerde internet ise PDA almanızı öneririm!!!

OOZAKTAS

New member
N73 Kullaniyorum Çok GÜzel Harİka. Tek Sorunu Bendenmİ Bİlemİyorum Ama İlk Oluyor, KapaĞi Çok Deforme Oldu. Bende Plastİk Olmasindan Kaynaklanoyor. Ama Paran Varsa İkİsİnİde BoŞver N95 Al. Harİka Bİr Alet.

HTML