N73 Me 'de Sorun ... Acil Yardım...

Qamblerr

New member
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar ben nokia n73 me kullanıyorum ancak bu me orjinal değil n73 'ten Çevirilmiş ...
Ve gelelim soruna

Arkadaşlar Herhangi bir yerden telime attığım müzikler 1 yada 2 dinlemeden sonra dosya bozuk gösteriyor bunun nedenini telefonucu arkadaşlara sordum sürümünü güncelle dediler ...Ancak güncellemeye başlarken telefonumu Düz n73 olarak görüyor ve güncelleme yapmıyor...

Arkadaşlar sizden isteğim bu sonradan n73 me olan telefonu nasıl eski haline yani orjinal n73e dönderebilir... bana cok acil yardım edin Lütfen...

hepinize İi Forumlar...

toshiba_87

New member
bana kalırsa nokianın resmi sitesinden destek yazılım bölümünden n73 için telefon yazılım güncellemsi var ordan yapabilirsin bende n73 me için yapmıştım kendi telefonum için bazı eklentilerde olmuştu haritalar falan senin telefonunda eski haline dönecektir ama telefonun rehberini hafızasındakilerin bi yedeğini alman lazım hepsi siliniyor bi nevi format atıyosun

Qamblerr

New member
ben de nokianın sitesinden yaptım ama olmuyor hata veriyor..

yokmu arkadaşlar yardım edecek

tts

New member
nokia nın sıtesınden atmadıysan tlf nun arasina 20 lira sikismis arkdasim tamirciye git onlar jafla sıkıntısız ıstedııgnı yaparlar veya garantisi varsa servise getir orda ucretisde atabilirler.

HTML