n73 güncelleme sakıncalı mı?

hamdicik

New member
n73 güncelleme sakıncalı mı? YARDIM

:claparkadaşlar düz N 73'ün sürümünü yükseltirsek herhangi bir donma yavaşlama olabilir mi? aksine telefon hızlanır mı?birde vista64 bit kullanıyorum nemesis güncelleme windows 2000 ile xp de çalışıyormuş bu iş vista64 bitte olamaz mı? şimdiden teşekkür ederim:victory :victory :victory

merhaba_-

New member
n73üm var güncelledim, bir sorun yok şimdilik.. :) Güncellemeyle birlikte bazı ekstra programlar geldi. (çevrimiçi paylaşım, nokia maps vesaire :))

TakeOne

New member
Kardeşim *#0000# yap versiyonunu gör. İlk cıkanlar 2.0 orda dönemde çıkanlar 3.0 son cıknalar ise 4.0 versiyonundalar. Laikn günvelleme yaparak üst sürümlere yükseltebilrisn. Benim tlefoumda su an versiyon numarası olarak 4.0747.31.0.1 var. bence güncellemeleri yap harika oluyor. bir cok yeni seyler yükleniyor özellikle 2.0 dan 4.0 a felna gececeksen mesi player tamammen değişsiyor.

NOT: yapmadan önce telefonun üzeirnde kayıtlı e varsa yedek almalısın ( rehber, galeri vb. )

Tesekkürşler

jackal0035

New member
kardeşim mutlaka güncelleme yapmalısın benim güncelleme yapmadan önce n73 e bazı temalar yüklenemiodu ama güncellemeden sonra mükemmel oldu..herşey yapılıyor.tavsiye ederim.en son versiyon ile ama

madwolf42

New member
arkadaşlar ben güncelledim 812 oldu
bu versiyonu hiç begenmedim.
versiyonu nasıl düşürürüm.acele yardım

HTML