Nükleer silahlanmaya 141 milyar

amrBINhack

New member

Nükleer silahlanmaya 141 milyar
Putin, Rus ordusunun gelecek üç yıl içinde, nükleer silah envanterine 70 yeni nükleer başlıklı füze katacağını açıkladı
14 Ocak 2009 Çarşamba, 12:55
Rusya gelecek üç yıl içinde nükleer silah üretimine 141 milyar dolar harcayacak.
Kremlin’in üst düzey yetkililerinden Vladimir Putin, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, Rus ordusunun gelecek üç yıl içinde, nükleer silah envanterine 70 yeni nükleer başlıklı füze katacağını bildirdi.
Yeni nükleer silah üretimi için Rus hükümetinin 141 milyar dolarlık harcama yapacağını bildiren Putin, paranın büyük bir kısmının Rusya’nın kısa bir süre önce kamuoyuna tanıttığı kısa menzilli nükleer başlıklı “İskender ” füzesinin yapımında harcanacağına dikkat çekti
Vladislav Putin, silah sanayi demnetiminden sorumlu olan Rus Askeri Sanayi Komisiyonu başkan yardımcılıyı görevini yürütüyor.

http://www.haberturk.com/ekonomi/haber/121213-Nukleer-silahlanmaya-141-milyar.aspx

VİOLENCE

New member
onları İsrail'e karşı kullansalar da hayır işleseler (artık bunu diyebilecek kadar nefret ediyorum İsrail'den)

Vakanax

New member
Yakında dunya savası cıkmazsa hic sasırmam

Ben de aynı temennileri tasıyorum umarım silah denemesinde biri yolunu sasırırda israilin ustune duser

s3phir0th

New member
bu iskender füzeleri kısa menzilliymiş. ne kadar kısa?israili vurmaya yetiyorsa hesap numarasını versin putin bende destek çıkarım :D

HTML