Mutlaka Dİnlenmesİ Gereken AlbÜmler

hermanni

New member
Iron Maiden - The Number Of The Beast , Brawe New World, Dance Of Death, Virtual X,Fear Of The Dark
Blind Guardian - A Twist In The Myth, Battolions Of Fear
Metallica - Kill Em All, Ride The Lightning,St Anger,Metallica
Californication_RHCP
Cradle of Filth-Nymphetamine,From The Cradle To Enslave
H.I.M-Greatest Lovesongs Vol.666,Razorblade Romance,Deep Shadows and Brilliant Highlights,Love Metal,And Love Said No
Iced Earth-The Dark Saga,Something Wicked This Way Comes,Melancholy Ep, Dark Genesis,The Glorious Burden

ŞİMDİLİK AKLIMA GELENLER BUNLAR SİZİN VARSA LÜTFEN PAYLAŞIN! :victory

CounTRy

Gülen Manyak

Metallica - Black

Guns N' Roses - Appetite For Destruction

Aziza Mustafa Zadeh - Dance Of Fire

Kiss - Kiss

Tool - Aenima

Iron Maiden - Fear Of The Dark

:victory

DeeRPaRtY

IRC Operator
hermanni' Alıntı:
Iron Maiden - The Number Of The Beast , Brawe New World, Dance Of Death, Virtual X

Blind Guardian - A Twist In The Myth, Battolions Of Fear
Metallica - Kill Em All, Ride The Lightning,St Anger

İron Maiden Yazıpta Fear Of The Dark aLbümünü Yazmamak Aip oLur..

MetaLLica Yazıpta MetaLLica - MetaLLica aLbümünü Yazmamak Aip oLur..

MetaLLica'nın En ii aLbümü MetaLLica - MetaLLica Zaten (= Wherever I May Roam , Nothing Else Matters , Sad But Thrue , The Unforgiven Gibi ParcaLarı bi aLbümde BuLmak Zor (=

hermanni

New member
DeeRPaRtY' Alıntı:
İron Maiden Yazıpta Fear Of The Dark aLbümünü Yazmamak Aip oLur..

MetaLLica Yazıpta MetaLLica - MetaLLica aLbümünü Yazmamak Aip oLur..

MetaLLica'nın En ii aLbümü MetaLLica - MetaLLica Zaten (= Wherever I May Roam , Nothing Else Matters , Sad But Thrue , The Unforgiven Gibi ParcaLarı bi aLbümde BuLmak Zor (=
Tamamdır ekledim diyorum işte sizde o gruplaradn beğendiiniz albümler varsa söleyin ekliyelim yada başka grup yada şarkıcıların albümlerinin isimlerini söyleyin:goz:

zalimReac

Banned
aslinda bu konununun basligini editleyip dinlenmesi gereken metal albumleri yapip sabite alsak super olur.
ne dersin sercinho ?

mesela linkin parki sabitten indirip bunu koyabilirsin sacma olmus linkin park sabitte .
o kadar grup varken

CounTRy

Gülen Manyak
iyide sadece metal albümleri yok burda glam rock da var jazz da var benim verdiklerim arasında...

zalimReac

Banned
olsun biz bunu metal olarak deistirelim :) veya yeni bi baslik :)

yani demek istedigim yeni bi konu acsin modumuz :)

Sercinho7

Dark Side of Creation
zalimReac' Alıntı:
aslinda bu konununun basligini editleyip dinlenmesi gereken metal albumleri yapip sabite alsak super olur.
ne dersin sercinho ?

mesela linkin parki sabitten indirip bunu koyabilirsin sacma olmus linkin park sabitte .
o kadar grup varken

o sabit başlığı sadece gurubu sewdiğim için yapmadım sürekli güncellenen haberlerin tek bi başlık altından verilip forum kirliliği olmaması açısından yaptım..+ onu sabit yapan ben değildim onu smodlardan birisi sabit yaptı ;)

ama bi süre sonra bu konuyuda sabite alabilirim daha önce de bu tarz bi konuyu sabite aldım bakalım artık zamn gostericek ne olucak ne olmucak ...

Iced Earth

New member
ıced earth - horror show da sağlam albüm
slayer - reign on blood
demonds&wizards - touch by the crimson king
dark tarnquillty - skydancer
bu liste uzar gider aslında ama şimdilik bunlar aklıma geliyo

HTML