multimedya klavye tuşlarını programlamak

herichess

New member
:clapslm arkadaşlar klavyem üzerindeki sık kullanılanlar outlook ve belgelerim gibi yerlere yönelmemi sağlayan tuşları resimlerim firefox ProgDVB gibi daha çok kullandığım yerleri açmasını istiyorum...

programlama hakkında bilgim yok bunları yapan bir program var mıdır ya da belegelerime yöneleceğim zaman ki komutu firefox a çevirebilir miyim ?

anlayan arkadaşlar lütfen bir el atsın şu işe ilgili arkadaşlara şimdiden tşkler..

P4 3,0Ghz 512MB RAM

A4 TECH KBS-2350ZRP KABLOSUZ DESKTOP KLAVYE + MOUSE SETİ )

herichess

New member
ilginiz için tşkler
benim yapmam zor mu olur peki veyada sizin yaptığınızı kendi bilgisayarıma yüklemek kolay mı ...
program mı yazacaksınız bu iş için?
yoksa hazır program mı kullanacam?

A-C-EXE

New member
Program yazmamız gerek.Yüklemek fazla sorun olmaz,setup ayarlarız.Yalnız akşamı beklemelisin.Anca o zaman boş oluyorum.:D

Sen hangi kısayol tuşunun neyi açmasını istyosan onları yaz.

herichess

New member
C:\Documents and Settings\gürdal\Sık Kullanılanlar D:\RESİMLERİM olacak
Belgelerim mesenger olacak
outlook firefox olacak
klavyenin sağ üst köşesindeki çarpı tuşu ProgDVB olacak

tabi birde bunları hangi programla yaptını söylersen boş zamanımda bende uğraşıp yapmaya çalışırım inşallah zor bişe değildir ...

bende böle setup unistall gibi dosyaların nasıl oluşturulduğunu öğrenmek istiyorum bunlar hakkında sana sorularım olacaktı eğer biliiyorsan msn im [email protected] akşam eklersen konuşuruz

tekrar teşekkürler kolay gelsin...

A-C-EXE

New member
Akşam yazmaya başlarım kardeş.Şimdi dershaneye geç kalmadan gitmeliyim:)Ekran kartının OpenGL desteği var mı?

HTML