muhasebe programı arıyorum

cosef

New member
merhaba arkadaşlar forumu arattım ama akınsoftun dışında bişey bulamadım. buluğum akınsoft da çok eski. ben kullanıcı arayüzü basit bir muhasebe programı arıyorum. logo tiger 2 kullanıyorum ama çok karmaşık bir pogram.bundan daha basit kts den daha kapsamlı bir program arıyorum. teşekkürler.

zafer3838

New member
Turquaz

Turquaz, açık kaynak kodlu, modüler bir muhasebe yazılımıdır.
Site : Turquaz | Turquaz Muhasebe
Turquaz | Turquaz Muhasebe

indirme linki : Download Turquaz Financial Accounting from SourceForge.net

Piyasada bulunan programların network sorunları, kısıtlayıcı lisansları, kullanıcı istekleri doğrultusunda yeterli gelişimi göstermemesi ve Linux işletim sistemi üzerinde çalışmaması sebebiyle yazılmıştır. Gelişimi Turquaz ekibi tarafından sourceforge.net sitesinde yapılmakta.
Programı download bölümünden indirebilir, yardım sayfasından gerekli dokümanlara ulaşıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turquaz muhasebe programı nı diğer programlardan ayıran özellikleri okuyun.

fethieta

New member
selam
turquaz muhasebe programını indirdim
kullanıcı adı ve şifreyi bulamadım
yardımcı olursanız sevinirim.

enginad

New member
Merhaba arkadaşlar,

pratix muhasebe programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Kullanımı zaten çok basit ama destek gerekirse kullanımı için yardımcı videolar yine verdiğim linkte mevcut :) Bazı eksiklikleri vardı ama sağolsunlar, söyleyince hızlı bir şekilde gideriyorlar. Şu anda gayet güzel ve stabil çalışıyor.

Hepinize hayırlı işler, bol kazançlar.

İndirme sayfasının linki: Pratix Muhasebe Programı - Devcom Bilgisayar Yazılım San. Tic. Ltd. Şti. - /Pratixv2-page-94
Eğitim videoları: Pratix Muhasebe Programı - Devcom Bilgisayar Yazılım San. Tic. Ltd. Şti. - /E%C4%9Fitim-page-74

HTML