Msn'e Giremiyorum..YARDIM LütfeN !

shamur40

New member
Windows Live Messenger oturumunuzu açmak için bir kaç başarısız girişimde buLundu.Güvenlik durumunuz Windows Live Messenger uygulamasının hizmete bağlanmasını engelliyo olabilir.Lütfen güvenlik duvarı ayarlarınızı gözden geçirin.Daha fazLa biLqi için satıcının yönergelerine bakın..
Hata Kodu =80048820
GenişletiLmiş hata kodu =80048412
Sorun gider kapat fLn diye şeyler çıkıyor.( Msn 9.0 kullanıyorum..)

Şimdiden yardım ve konuyLa iLqilenen arkadaşLara teşkLer ..:melek

EsMeR_BoY

İsTanBuL
msn 9.0 sıfır hem yenı bıde girdigin şifre yanlış die verılen yanlış Kod Sonucu şifren Yanlız yada caplock acıktır yoq Ondan deyıl dıyorsan msn kaldır tekrar yükle oda olmadı dıyorsan format demıyorum bios ayarlarını defualt yaptır f6 f7 lıe eski bas ve f 10 la kayt et reset atsın yıne gıremıyorsan sistemı geri yükle bunlar bir nevi çözüm yolu olmadı dıyorsan yaz başka teknık ler uyarlıyalım

seksiseyta

New member
Tarih ve saat ayarlarından kaynaklanıyordur.Her pc yi kapatıp açtığında eğer tarih ve saat ayarların değişiyorsa bios pilini değiştir.Bios pilini saatçilerde bulabilirsin.

Ω€яэмΩ

˘Θ˘ SκμІІ &#9
Yardıma ıhtıyacı olan kısı ust komsum.Pc daha yenı aldı.Daha once boyle bı sorunu yoktu formattan sonra boyle oldu.

moder

New member
saat ve tarihe bak bu sorun türkiyede çok yaşanıyo bazıları girerken bazıları giremiyo toplu bi problemde ola bilir

HTML