Msn'den karşınızdakine müzik dinletin programsız

muzo192

New member
Bilmiorum daha önce anlatan oldumu ama bende böle bişi öğrendim paylaşmak istiorum sizlerle...

Bu içerk sayesınde Karşınızdakı kullanıcıya dınledığınız muzığı dınletebılrsınız arkdaşlar ben denedim oldu...
Bu ozellıkle Winamp ınızda dınledığınız şarkıları Streo olarak Karışı Tarafa Dınletebılırsınız
Ekranınızdakı saatin yanındaki kolon sımgesını ıkı kez tıklayıp ayar panelını acın.
Acılan panelın ust kısmında "secenekler" ve oradanda "ozellıkler" ı tıklayınız
Acılan menude "calma" secılı olarak gelıyor bız bunu "kaydetme" secerek OK dıyoruz
Kontrol panelı ayarları degısecek, ve microfon secılı vazıyette acılıyor Burada en bastakı "stereo mix" olarak degısıp panelı kapatın.
Şımdı msn de olayı test etmek ıcın mp3 acın calmaya baslasın ve msn den 'araclar-vıdeo ses ayarlama sıhıbazı secın'
vıdeo ayarından sonra ses ayar kısmında ısıkların calan muzıgın eslıgınde hareket ettıgını goreceksınız.
Ayar sıhırbazını tamamlayın ve msn de arkadasınıza ses acın ıstedıgınız sarkıyı parazıtsız,dış ses almadan dınletiniz....

Teşekkürü hak ettiysem istiyorum!!!!

JoNeRR*

L![se]L!
kardeş ben denemeye çalıştım ama msn 8.1 kullanıyorum bu arada.
araçlara geliyorum video ses ayarlama diye bişi yok.
bide bu çaldığımız şarkı karşı tarafa gidiyoya peki konuştuklarımızda mikrofon sayesinde karşı tarafa iletiliyo mu?

angelpower

New member
Arkadaşım saol güzel bi paylaşım yapmışsın da Jonerr'in sorusunu cevaplar mısın?Çünkü aynı sorun bende de var.İyi forumlar

muzo192

New member
var arkadaşlar ses ayarları diye veya bazılarında galiba ses ve görüntü kurulumu falan yaoyor olabilir...öyle hatırlıyorum ben...

JoNeRR*

L![se]L!
hadi kardeş çok zor bi sorumu sordum?
kardeş ben denemeye çalıştım ama msn 8.1 kullanıyorum bu arada.
araçlara geliyorum video ses ayarlama diye bişi yok.
bide bu çaldığımız şarkı karşı tarafa gidiyoya peki konuştuklarımızda mikrofon sayesinde karşı tarafa iletiliyo mu?
bana bunun cevabıını verebilirmisin acaba??????

wilddog

New member
dostum arkadasın dediği msn de dosya>araclar>ses ve goruntu.. adı altında ordan deneebilirsin

JoNeRR*

L![se]L!
kardeş ben msn 8.1 kullanıyorum ve dosya seçneğinde araçlar diye bişi yok sadece araçlar adında başka bişi var ve ordada ses ve görüntü adında hiç bişi yok..
konuyu açan kardeş bari bi cevap yaz yaww.
konuyu açıp başı boş bırakma.bi de mikrofon ile konuştuklarımızda karşı tarafa gidiyo mu?
zaten msn den ses ve görüntü... gibi hiç bişi bulamadım..

black28

New member
bu anca yapılan bır sey degıl eger camfroga takıldı ısen orda bunsuz zaten muzık dınletemezsın

HTML