Msnde görüntü geç geliyor

efka_vasi

New member
Arkadaşlar askere gitmeden önce netimi kapattırdım 6 ay sonra geldim 8mb olarak açtırdım..
aynı bilgisayarımda hiçbirşey değiştirmeden msnde görüşürken karşımdaki kişinin görüntüsünün geç geldiğini farkettim ama benim görüntüm ona canlı olarak gidiyo onunki bana yaklaşık 1 2 dk sonra geliyo
bende üstüne bilgisayarı format attım herşeyi tekrar kurdum sonuç değişmedi msn son sürümünde de ayrıca sadece görüntülü olarak konuşamadım yani görüntülü aramadan başka seçenek çıkmıyodu bende msn8.5 kurdum ama normal görüntülü konuşmada ----mikrofonsuz buarada belirteyim-- aynı gecikme sorunu devam ediyo aklıma neden olacağı konusunda bi fikir gelmedi yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

efka_vasi

New member
attım hemden 2 kez bu arada windows 7 kullanıyorum askerden öncede sonrada karşıdan gelen görüntü konuşma devam ettikçe sürekli geç geliyo ilk açıldığından itibaren gecikme başlayıp ilerleyerek devam ediyo şu anda konuşmada yapıyorum ve dakika tuttum 5 dk buldu gecikme bana öyle geliyo ki benim netimde sorun var bilmiyorum

by_çaki

New member
Dostum şunları bir dene ilk aklıma gelenler
1) DirectX ini güncelle
2) Konuşmadan önce antivirusunu kapatarak dene (konuşma sırasında tarama yapıyorsa o ağırlaştırıyor olabilir
3) Birde kameranın sürücüsünün son sürümünü bul yükle dostum

efka_vasi

New member
sorun benim kameramda değilki karşıdakinin görüntüsü bana geç geliyo yaptığı hareketleri 3 5 dk geç görüyorum benim görüntüm karşıya normal gidiyo ayrıca karşıdakinin bilgisayarında da herhangi bi değişiklik olmadı

HTML