msn

STAN_ZXT

New member
kardeşlerim abilerm, benim kisi tam şikayet değil ama durumumu anlayacaksınızdır....
bu msn hack,dondurucu.....v.s gibi programlar çıktıntan sonra bu msn'i ağız tadıyla
kullanamaz oldum tabiri caizse ipini koparan keskes saldırıyor birbirine....eğer tabir biraz ağırsa affedin ama öyle....daha geçen arkadaşa saldırdılar nasıl becerdilerse listesindekilerin adreslerini alıp hepsini rahatsız etmişler sövmüşler...programlar size saldıranları uzaktutmak için kullanılsa daha iyi olacak...
bu olaylar canımı sıktı bende dile getirmek istedim
herkese çalışmalarında başarılar
umarım önceden bu konu açılmamıştır...
site çook geniş aramayla zor buluyorum valla içindekileri eğer açılmışsada kusura kalmayın

Hell

Başarıda bir sanattır.
burası bilgi paylaşım platformu bu 1

2 cisi ise adındanda belli hackhell yani hack olucak tabi
burda herkez bişey öğrenicek msn çalmasınıda msn den korunmayıda ...

iyi forumlar arkadşlar...

Ozzy666

New member
hellboy haklı.. korunmayı da hacklemeyi de öğrenebilirsin..bi şey daha var..bu sorunu burda değil de adı geçen yerlerde dile getirmelisin..

STAN_ZXT

New member
hack olayına karşıymışım gibi bi imaj oluşturmak değil amacım yapılacak tabi ama alakasız yere birinin msn'ine saldırılsa msn adresi alınasa???
elinizi vicdanınıza koyun arkadaşlar tam msn de önemli bişey konuşuyorsunuz arkadaşınızla hiç tanımadığınız adamın biri sizi donduruyor??? yada arkadaşların emailini alıp ortalığı karıştırıyor.yada sizinkini.arkadaşlarınızı sözlü rahatsız ediyor...engellersiniz msnden ama cinler tepeye cıkıyor...
ben bunları kasdediyorum..
elbette burda hack olacak..ben tartışma oluşturmak istemem sadece bi şikayetimi dile getirdim...eğer bunu ilgili bölümde yazsam arkadaşlar git bunu şikayet öneri bölümüne yaz diyecek...yani nereye yazsam bende anlamadım...??

Ozzy666

New member
dediğin doğru tabii..aptalca durduk yere birilerine zarar vermek ş***fsizliktir..bunda haklısın dostum..

HTML