Msn Yasağı Kalksınn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deja_Vous

New member
Site içinde birşey dikkatimi çekdi ve canımı sıkdı bir bölüm içersinde bazı insanlarla tanışıp msn alışverişi yapmamız lasım ama msn adresimizi yazdığımız zaman ya mesaj silinip düzeltiliyor ya da banlanıyoruz.Hackhell yönetiminden bu yasağın kalkmasını istiyoruz artık.Biz site içersinde kız tavlamak ya da herhangi bir kötü niyetle değil sadece ihtiyac nedeniyle msn veriyoruz.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
mümkün değil
bende çok düşünmüştüm zamanında bu niye böyle diye :S
ama en doğusu hiç verilmemesi
düşünsene msn adresini verdiğin mesajı 60 kişi görüntüledi sadece 1 gün içerisinde
herkes bir değil ya bunlardan 10 tanesi seni ekledi ve saçma sapan mesajlar yazdı

ya da sabah uyandığında bir baktın e-mail adresine 30-40 tane abuk subuk reklam mailı gelmiş ve hergün bu 30-40 mail geliyor.

sen forum yöneticisi olsan bunların sorumluluğunu almak ister miydin???

ben olsam istemem

mesaj sayın 50 ve üzerine ulaştığında özel mesaj yoluyla msn adresini kendi tercih ettiğin üyelere verebilirsin

iyi forumlar

Deja_Vous

New member
haklsınız ama her arkadaş pm atmasını bilmiyorki hiç değilse bazı bölümlerde msn serbest olsa olmazmı.çok gerekli bölümlerde. İşin bir diğer tarafıda msn veremiyince sanki verrsek kötü birşey yapmış gibi oluyor gibi geliyor bana yönetimin takdiridir saygı duyarım ama benim düşüncem mmsn kötü amaçlar dışında mesajın içeriğine göre verilmeli

neyse ya sizde haklsınız

react

Admin
Süper Moderatör
Profilinde msn adresini ve diğer bilgileri yazabilirsin, isteyenler sana ulaşabilirler

Solariz

Administration
msn yasagı diye bişey yok msn adresini pm ile gönderebilirsin yada profiline yazarsın ordan sana ulaşırlar binlerce kişinin ziyaret ettigi bi konuya örnek msn adresini verdigin taktirde herkez ulaşmak isticektir bunu iyi veya kötü niyetle yapabilirsin bunuda bizler kontrol edemeyiz edemiycemiz içinde bu izin vermek mümkün degil.

CσкσPяєηS

New member
FLeTCh® Sana Katılıyorum fakat Bazı Arkadaşlara Tanısmak amaclı Messenger istemiştin Özel Mesaj yolu ile cevap alamadım. bazı arkadaşlar var mod olarak onlardan cevap aldım. arkadaşlar bari vermicekseniz cevap yollayın. BeniM Sadece Amacım Arkadaş Olmak HackHell'de Fazla Tanıdıgım Yok Lütfen Benide Aranıza Alın :(

Sercinho7

Dark Side of Creation
p.m ile msn adrsini alın ya bukadar basit ...

mazlum5

Banned
tomriddle' Alıntı:
FLeTCh® Sana Katılıyorum fakat Bazı Arkadaşlara Tanısmak amaclı Messenger istemiştin Özel Mesaj yolu ile cevap alamadım. bazı arkadaşlar var mod olarak onlardan cevap aldım. arkadaşlar bari vermicekseniz cevap yollayın. BeniM Sadece Amacım Arkadaş Olmak HackHell'de Fazla Tanıdıgım Yok Lütfen Benide Aranıza Alın :(
kardesim demek vermek istememisler o kadar benim de msn de sadece 3 arkadasin msn i var HACKHELL'den zamanla daha da artar isallah :D
sen sadece forumdan zevk almaya bak ;)

Deja_Vous

New member
ya oaly pm felan değil anlamıyorsunuz ki dediğimi msn adresi silinice sanki kötü birşey ypaıyormuşsunuz gibi bir duruma düşüyoruz onun kalkmasını istedim ya tamam pişman ettiniz bir şey söeldiğime naparanız yapın :x

raahtsız etiysem affola

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Forumda msn adresi vermenin sakıncaları var. Adama diyelim MS Office lazım olmuş geliyor konuyu açıyor merhaba bana bu lazım [email protected] adresine yollarsanz z sevinirim çok acil..!! neden maile istiyor? çünkü foruma girmesine gerek k almayacak bidaha.. hiçbi katkısı yok yani..

Böyle bi sürür saçmalık işte, herkes herşeyi mail adresine gönderelim istiyor böyle bişey olamaz.

Kurallar konurken neden koyulduğunu merak ettiyseniz önce bi pmle sorunuz neden acaba diye.. Gereksiz kural olmayacağına göre kalkmasıda mümkün değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML