msn sifre bulma programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nickinru

New member
reklamlarınızda yazan msn sifre bulma programı gercekten dogrumudur Yoksa insanlar yine kandırılıyor mu.Eger dogruysa bu bir suc degilmidir.Ne amaclıdır bu program bilgisi olan varsa soylesin lütfen

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
zannetmem ama sayfanın sağında bilgisayarı sürekli taciz ediyo, kaybolup gitmiyor

Solariz

Administration
reklam verene firma soft reklam garati arkadas gibi bir çok sitenin reklamını yapmakta biz sadece vermiş oldukları reklamı yapmaktayız ürün hakkında çok fazla bilgi sahibi degiliz. bu konuda bizim tarafımızdan bir idda söz konusu degildir reklam veren firmanın reklamına intiba edip kulanılmalıdır. bu bir reklamdır bunu üyelerimizinde böle görmesi gerekmekte bizim sitemizde hackhell adı altında yayınlanan bir ürün degildir.

nickinru

New member
saygıdeger admin yanılmıyorsam bu bir unutulan sifreleri bulmak icin düzenlenmis bir program.Diger turlusu mantıksız daha dogrusu suc teskil ederki bunu sozu edilen firma yapamaz.ortalık karısır.

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Süper Moderatör
Arkadaslar reklamı görmek istemeyenler mozillada Adblock Plus diye bir eklenti ile kurtulablirler

Solariz

Administration
saygıdeger admin yanılmıyorsam bu bir unutulan sifreleri bulmak icin düzenlenmis bir program.Diger turlusu mantıksız daha dogrusu suc teskil ederki bunu sozu edilen firma yapamaz.ortalık karısır.
dediginiz gibi mantıklı olanda bu büyük bir şirketin böle birşey yapabilmesi başını belaya sokar.

yolyardim

New member
Hackhell E YakiŞmayan Bİr Reklam
BÖylesİ DÜzenbaz Denİlebİlecek Fİrma Veya Şahislarin Reklamini Yayinlanmasi HoŞ DeĞİl

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
üzerine sağ tıklayıp grafiği engelleye tıklayın uçuyo bir dahada gelmiyo

Gizli Özne

New member
forum sitelerinde en nefret ettiğim reklam tarzı
bi yapışıyo gitmiyo sayfadan
hackhelle hiç yakışmamış

sapicbroth

New member
valla ben bir deneyeyim dedim sanki cebimizden kontörlerimizi alacaklar gibi geldi bana biz paylaşmaya yada ( sömürmeye alışmısız ) bana uymaz .

semphatic

Alayına Es -Es
aynen diğer arkadaşların fikirlerine katılıyorum bence hh gibi büyük bir camiaya bu tür reklamlar yayınlamak yakışmıyor !

cz5

New member
bencede bu reklam hiç uymadı hackhell e

diğer forumlardan farkı kalmadı böyle olunca​

nickinru

New member
bence bir takim insanları kandırıp parasını alacaklar sonrada o parayla hackhelle reklam ücreti ödeyecekler.Burada yanlıs anlasılmasını istemediğim konu hackhellin mali olarak sıkıntı duymasını isteyen biri olarak algılanmak.

shallafi

New member
gerçekten hachell a yakıştıramadım bari Dilara oturum açtı çıksaydı daha güzel gözüküodu kız :)

Uni_Ts

New member
Uzun zamandır hackhell kullanıcısı olarak bu tür bi reklamı ilk defa gördüm..Diğer arkadaşların da dediği gibi 2.hatta 3.sınıf forum sitelerinde olan "şimdi seni bekliyorum" ,"videoda hemen,canlı,manyak ötesi web cam sex" tarzı kendi alanına göre sazan arkadaşların atlayabileceği reklamlar gibi olmuş..HH'e yakıştıramadım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML