msn mi çaldılarrr.....

umut bady

New member
arkadaşlar bnm msn mi çaldılar ne şifresini ne gizli yanıtını biliyorum bişiy yapabilirmiyizz lütfenn:hhuzgun program veya bişiy varmıı......bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler............

umut bady

New member
hangi yetkililer kardeş ben anlamadımm :(

msn nin şifresini kırmam lzm ki o zmn alabilirim ama nasılll :(

umut bady

New member
hayır hackerler değil çalan nette tanıştığım bir çocuk ve ona şifresini vermiştim sonrada değiştiriş bişiy yapmış gizli yanıtıda işlemiyor.......

UmitcanKHO

New member
Herkesin Çalınıyo Çalındımı Umudu Kescen veya MsnTürkiye Müşteri Hizmetlerini Ara Benimde Arkadaş Aynı Durumdaydı Bende Onun İçin Konu Açtım Cevap Yok Boşa Bekleme Artık Hack işi Bitti

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
qeÇmiş oLsun...!

ĦεĽŁψαĿҚэя

ÐΣЩЇ[_ Ø₣ ╠╣€└└
support.live.com a gir dil ayarını inglizce(amerika) yap ordan windows live id, hotmil ya da msn ye gir bi from çıkacak onu doldur senle temasa geçip bilgilerini isticekler onlarıda doldur sana bi link verecekelr tek kullanımlık ordan şifreni resetle. sonra da yeni şifrenle gizli soru cevap alternatif e-postanı tekrr değiştir!!! başarılar. ben böle yapmıştım 24 saatte alıyosun

Game(R)TM

New member
Sende Kendi Msnneni Hackle :D İnternetten bulursun şöle bişey var bir eposta gönderen bir site msn yhoo msn gibi bişeyle yapabirlirsin Mesela Konu bölümüne ********** falan ne olduğunu hatırlamıorum herealde msj bölümenede çalınan msnyi yasıon hacklenio sana şifresi gelio senin oluo internetten araştır

lanet_zebani

New member
Sende Kendi Msnneni Hackle :D İnternetten bulursun şöle bişey var bir eposta gönderen bir site msn yhoo msn gibi bişeyle yapabirlirsin Mesela Konu bölümüne ********** falan ne olduğunu hatırlamıorum herealde msj bölümenede çalınan msnyi yasıon hacklenio sana şifresi gelio senin oluo internetten araştır
:durdurun:durdurun:durdurun
daha neler artıq. :hhmanD:hhmanD:hhmanD

McMaqe

New member
geçmiş olsun eğer alabilirsen msn yi sakın bir daha verme kimseye kendin ettin kendin buldun || :vur --> :melek || ben bavulumun şifresini bile söylemem :D :durdurun :durdurun :victory

cem-orino

New member
umut arkadaşın dediği de olmazsa bana pm çek hotmailini söle ben onu hallederim şifrenide sana geri veririm güvenmiosan eşyelerı veririm kendin yaparsın;)

alperentan

New member
microsofta dilekçe yaz forumda olucak dilekçe örneği lakin sağlam bir izgilizce olması lazım çünki ben çektim ve geriye alamamıştım işin en entresan yönü ise 1 sene sora reset atıldıktan sora ve msnim iptal olunca tekrardan ve her gün deneye deneye en sonunda aldım ama 1 senelik hüzünlü soluktan sora alabildim ....

chester26

♫Цпẳρρя&#1
ne verion sen zdn şifreni tanımadın çocuğa sen windows live sitesine gir ordan yetkilelilere bildir....

veeya googleye yaz o seni yönlendirir

HTML