msn hesabı geri alma ile ilgili

mustafaa4

New member
öncelikle selamlar. benim bundan yaklaşık 10 yıl daha fazlada olabilir bu hotmail in ilk zamanları gibi adıma aldığım bir mail hesabım vardı. o zamanlar biraz ufak olduğum için almış olduğum hesabın şifresini unuttum. ayrıca gizli sorumun cevabını bilmekle birlikte o zaman ülke seçeneklerinde türkiye olmamasından dolayı hangi ülkeyi seçtiğimi hatırlamıyorum ve gizli soruma verdiğim cevapta muhtemelen türkçe karakter kabul etmemesinden dolayı tam olarak cevabı nasıl yazdığımı hatırlamıyorum. ayrıca hesaba en az 7-8 yıldır hiç girmedim ancak genede hesap aktif durumda tekrardan alamıyorum. bu mail hesabımı tekrardan almak için ne yapabilirim. hotmaile başvur demeyin çünkü o zamanlar yaşça biraz ufak olduğumdan dolayı verdiğim bilgiler doğru olmayabilir tam hatırlamıyorum. amacım sadece adım ve soyadıma aldığım mail hesabını kullanabilmek. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
hotmaile bir mail ile baş vur
İnanırlarsa hallederler
Aksi bir durumda ise program falan bulur hallederim diye düşünme daha öyle bir program çıkmadı :)

LsD

Moderatör
Moderatör
http://www.hackhell.com/msn-teknik-destek-bilgiler/647716-sifresini-unuttugunuz-veya-calinan-msn-adreslerini-kurtarma.html

Çaren Burada.

HTML