Msn e Ne Oldu Anlamadım hack mi değilmi acayip bişi

E®TuĞ

New member
ARkdaşlar kız arkadasımla msn den konusyoduk kendisi notebook ile cevreden buldugu bir kablosuz bağlatı ile msn girdi konusmanın tam ortasında nick olarak gördüğüm kafare ismi den aynı pencere için kız arkadasımın masa üstünün screenshot ı bana dosya olrak geldi en az bi 5-6 defa ben redde reddet dedim ama 1 tane gelmiş kis7,0 ile tarattım bişi cıkmadı bu dosya bana nasıl geldi acaba

E®TuĞ

New member
walla birisi yardım etsin lütfen screen shoot aldı gönderdi bide web cam görüntüsü alabilrimi acaba

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
msn üzerinden dosya olarak mı geldi?

kız arkadaşın MSNplus veya discovery kullanıyorsa, bunlarda otomatik ss alıp gönderme seçeneği olabilir, buna da bir kısayol tuşu atanmıştır, yanlışlıkla arka arkaya bastığında da ss'ler sana yollanmıştır..

Hell

Başarıda bir sanattır.
olayı daha düzgün bir türkçe kullanarak anlatmanız, çözüme ulaşmamız için öncelikli yoldur.

Discovery 'de bulunmasından Ziyade, msg plus Live 'de Eklenti olarak Eklenen scriptler default olarak ctrl+shift+j ile Ss atabiliyor. Formatı jpg dir. Eğer size gelen formatta bu ise muhtemelen bu eklentiden kaynaklanıyor.

E®TuĞ

New member
msn plus ı olay dan sonra yüklemişti bende bu ihtimalleri düşündüm ama dosya gelirken dosyanın yanında KEFARE ismi Dikkatimi CEkti SAnki Ondan geliyormus gibi ve bazen de msn web cam acıkken karsı tarafta sanki foto cekilir gibi ekran bi an duruyo ve daha sonra dewam ediyor kis7,0 ile iki bilgisyar da tarandı hiç bir virüs bulunamadı
gelen dosyalar su isimde dqn4956.tmp ve jpeg uzantısı
not: Discovery de kurulu değil

-HaKiKaT-

Altın Üye
kız arkadasımla msn den konusurken o göndermediği halede ondan onun ss jpeg olarak geldi gelirken de dosyanın yanında kefare diye bi nick wardı kefera nedir nerden gelmiştir çözemedik
hıı o bendede oluyo fazla kafana takma msn ye girebiliyosun demi sorun yapmana gerek yok

ama sakın onun gönderdiklerini kabul etme onlar virüslü kabul ettiysen sil virüs temizlemesi yaptırrrr

E®TuĞ

New member
msn plus veya diğer programlardan hiç biri yoktu sadece default da gelen msn live o bunu yapıyorsa hiç problem değil virüs warsa bi şekilde gözükürmüydü yoksa makinasına recovery attırcam

-HaKiKaT-

Altın Üye
msn plus veya diğer programlardan hiç biri yoktu sadece default da gelen msn live o bunu yapıyorsa hiç problem değil virüs warsa bi şekilde gözükürmüydü yoksa makinasına recovery attırcam
arkadaşım git internet cafeye msn açmaya çalış herşey normalse bilgisayara format attır

HTML