msn de milyonlarca kişi bulma

EarTJen

New member
ilk önce bearshare adlı programı indiriyorsunuz bu mp3 arama programıdır.

Sonra arama yapacağınız yere *.*ctt veya contack list yazıyosunuz önünüze çıkanları download ediyosunuz.

Sonra indirdiğiniz kişiler c sürücüsündeki my downloads adlı dosyanın içindedir sonra kişileri msnden kişiler,dosyadan kişi al,sonra indirdiklerinizi seçip kolayca ekliyosunuz.

Bearshare Downland

Hell

Başarıda bir sanattır.
Programı benmi göremiyorum ?

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
bearshare şu anda kolay yüklenemiyo ben kendim deneyim bi bu yöntemi :)

edit: denedim çalışıyor yalnız indirdiğiniz dosyayı notepadle açın isveçli hatunlar.ctt tavsiyemdir

paylaşım için sonsuz teşekkürler :D

bysuperstyle

New member
ßEYLER iLLa bearshare gerekmiyor. ßende Limewire vardi. iyi sonuc elde ettim. akLınızda oLsun. ayrica Limewire ı www.limewire.com'dan indireßilirsiniz. ßi hatam varsa affoLa.

RENEGADE1X

New member
.ctt olarak araatın kaldıki illede bearshare gerekmiyo zaten o program dandik limewirede .ctt yazın bi sürü adres çıkacaktır.indirin ve msn kişi listesinden dosyadan kişi al deyin sonra bakın yüzlerce kişi eklenmiş....herkese bol şans daha sonrada...

dursun

New member
yüz defa verildi konu silinsin çevre kirliliği oluyor

akharis

New member
Bu dosyalarda 300 ü aşan contactların olduğu oluyo, kendi msninize eklemeyin bence, silmesi çok sinir bozucu oluyo, ve o contact listin ne kadar eski yada yeni olup olmadığını bilmediğiniz için sadece offline durumda olan 300 tane yeni arkadaşınız olabilir. benden söylemesi.

Elensu

New member
Bu konu defalarca verildi.
Daha kolayi var,Aranan yere Istediginiz mail adresini yazin ve arkasina .ctt ekleyin
Örnek:[email protected] o kisinin mail listesindeki kisi listesini versin size.
Kolay gelsin

shake

New member
arkadaşlar program herhangi bi dosya paylaşım programı olabilir tabii yabancı proları yabancıla rkullanır mantığı geçerli olursa onların msn adreslerine ulaşırsınız ama heveslenmeyin sizi kabul ediolar ve who are you diolar sonrada msn adresimi neerden buldun diolar kolaysa anlat :D:D:D

CRASH

OyunBozan
FLeTCh®' Alıntı:
bearshare şu anda kolay yüklenemiyo ben kendim deneyim bi bu yöntemi :)

edit: denedim çalışıyor yalnız indirdiğiniz dosyayı notepadle açın isveçli hatunlar.ctt tavsiyemdir

paylaşım için sonsuz teşekkürler :D

Bu kdr ballandira ballandira anlatirimi :)?

HTML