msn de hayalet olmak isteyenler buraya

kocero

New member
arkadaşlar arkadaşlardın biri bunun nasıl olduğunu söylemiş buyrun.
önce msn yi açıyorsununuz. Araçlar-Seçenekler-adınızı diğerlerinin görmek istediği biçimde yazın. yazan yerin altına aşağıda linkten dosyayı indiriyorusununuz kod1.rar dosyasının içinde küçük bir sürü kutucuk var onların hepsini seçip belirttiğim yere kopyalıyorsunuz ve uygula deyip çıkıyorsunuz hepsi bu görünmezsiniz artık
link:

http://rapidshare.de/files/16302673/kod1.rar.html

kocero

New member
karayelss' Alıntı:
arkadaşımm
hiçmi görünmüyoruzz biraz açarmısın
arkadaşlar çevirim içi gözüküyorsunuz sadece nickiniz görünmüyo yani kişi sizin nickinizin üzerine maus la geldiği zaman kocaman bir boşluk çıkıyor yani sadece online gözüküyorsunuz ama kim olduğunuz belli deil

é@rt

New member
Arkadaşlar dosya indirmemenizi tavsiye ederim :angel: indirsenizde mutlaka virüs taramasından geçirin....Ne olursa olsun daha arkadaş yeni :) ve ben açıkçası açıklamayı da yeter li bulmadım ney görünmez oluyor çevrim dışı mı yoqsa nickmi :cool:

kocero

New member
EarT' Alıntı:
Arkadaşlar dosya indirmemenizi tavsiye ederim :angel: indirsenizde mutlaka virüs taramasından geçirin....Ne olursa olsun daha arkadaş yeni :) ve ben açıkçası açıklamayı da yeter li bulmadım ney görünmez oluyor çevrim dışı mı yoqsa nickmi :cool:
arkadaşım bu iş yeni meselesi deil ve nickimin altında yabancı yazdığı için de saçmalayacak halim yok ve o dosyayı kendim yükledim ama yine de arkadaşların içinde kalmasın kontrol etsinler

cizrabota

New member
teşekkürler yinede emeğe saygı

by wasilis

New member
bence boş bişey ben zaten beni tanısınlar istiyorum yinede emeğe saygı
:cool:
1 2 kere verildi zaten:sigara:

Fatih_68

New member
Slm Arkadaşlar ben daha çömezim :) Yaa Bu deilde bi program war hem nikini hemde e-mail adresini siliyor tam hayalet Oluyorsun yani Bulsam werecem
---Emege sağlıkkk---

HTML