Msn connect eror

CraitChiK

New member
10dk kadar önce msn den düştüm ve girmeyi denediğimde bu hayatı verip duruyo:
Hizmet geçici olarak kullanılamadığından MSN messenger oturumu açılamadı.Lütfen daha sonra tekrar deneyin 81000314.

başka bi maildan giriorum sorun yok sadece benim mailımda oluor nedeni nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

DureX

New member
arkadaşımm msn açılmama nedenleri vardır..öncelikle bilgisayarının tarih ve saati ayarlı olması lazım.ayrıca kaldırıp yeniden kur msn yi.tekrar açılmazsa o zaman tekrar yaz..sorun gider geliyor sanırım dns yada prox ayarlarında sorunda olabilir

Hata kodunun yanında şuan meşkul olduğundan daha sonra tekrar deneyin diye bir şey yazıyor mu?

Eğer yazıyorsa sizden kaynaklanan bir hata değildir... Biraz sabredin msn bağlatısını kurarsınız... Bazen bizlerde de oluyor bu şekilde. Bağlanamıyoruz.. Biraz bekleyin...

CraitChiK

New member
DureX' Alıntı:
arkadaşımm msn açılmama nedenleri vardır..öncelikle bilgisayarının tarih ve saati ayarlı olması lazım.ayrıca kaldırıp yeniden kur msn yi.tekrar açılmazsa o zaman tekrar yaz..sorun gider geliyor sanırım dns yada prox ayarlarında sorunda olabilir

Hata kodunun yanında şuan meşkul olduğundan daha sonra tekrar deneyin diye bir şey yazıyor mu?

Eğer yazıyorsa sizden kaynaklanan bir hata değildir... Biraz sabredin msn bağlatısını kurarsınız... Bazen bizlerde de oluyor bu şekilde. Bağlanamıyoruz.. Biraz bekleyin...

dediklerinizi anladım teşekkür ederim ilginiz için ama sorun şu başka hesapdan girebiliyorum ama kendi hesabımdan giremiyorum.

Dj EsEr

New member
CraitChiK' Alıntı:
10dk kadar önce msn den düştüm ve girmeyi denediğimde bu hayatı verip duruyo:
Hizmet geçici olarak kullanılamadığından MSN messenger oturumu açılamadı.Lütfen daha sonra tekrar deneyin 81000314.

başka bi maildan giriorum sorun yok sadece benim mailımda oluor nedeni nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
arkadaşlar sabahtandır konu açmiyim diye böyle bi sorunu yaşayan varmı diye konuları geziyordum aramotorunda da anca bulabildim herneyse evet arkadaşım şu an aynı sorunu ben yaşıyorum bütün hesaplardan girebiliyorum benim ki bu hatayı veriyor en başta hacklenmiştir diye düşündüm ama baktım netten girebiliyorum ama msnde açılmıyor bunun bi çözümü olmalı 7 saat oldu hala giremiyorum lütfen yardım arkadaşlar bilen varsa lütfen yazsın...

HTML