msn calmada yeni boyut

Herkese Selam ;

Size kendi yazmış olduğum scripriti sunuyorum. Arkadaşlarımla biraz dalga geçmek için hazırlamıştım. bu fikir tamamen bana ayittir ve işe yaramıştır.

YAPMANIZ GEREKENLER

Ø Öncelikle asp destekli ücretsiz ve reklamı olmayan bir alan almalısınız. (www.domaindlx.com adresini öneririm.)

Ø Alanı aldıktan sonra hotmaile login olurken gelen adrese benzeyen bir alan adı almalısınız.(kurbanın çakmaması için) ( face=Arial color=#0000ff www.tr.cx ten alırsanız reklamı yok veya face=Arial color=#0000ff www.net.tc den olabilir ama onun reklamı çıkıyor.)

Ø Bu işlemleri tamamladıktan sonra sitemize dosyaları yükleyin.

Ø Bu işlemlerden sonra kurban bilgisayardan almış olduğumuz alan adını kullanarak sitemize giriş yapıyoruz.

Ø Sitemizin kısa yolunu masa üstüne mail.com/"> face=Arial color=#0000ff www.hotmail.com ,www.hotmail.com.tr, www. msn.com.tr, www.msn.com olarak kaydediyoruz ve bu dosyaları gizli hale getiriyoruz.(Bu dosyalar Masa üstünde olması gerekli ve adresinizin kısa yolunu kaydederken sakın dosya menüsünden farklı kaydet uygulamayın onun yerine dosya menüsünden gönder/masaüstüne kısayol oluşturu seçin)

Ø Kurban Bilgisayarda Araçlar/İnternet seçenekleri menüsünden giriş sayfanızı www.alan adınız/ login.srfid=2&svc=mail&msppjph=1&tw=0&fs=1&fsa=1&fsat=1296000&lc=1055&_lang=TR.htm olarak değiştirin

Ø Kurbanınızın messengerini kapatın.Başlat menüsündeki ve masa üstündeki Messenger kısayolunu silin. Hepsi bu kadar

Kurbanınız mail.com-com.tr/"> face=Arial color=#0000ff www.hotmail.com-com.tr ve face=Arial color=#0000ff www.msn.com-com.tr adreslerinden herhangi birini adres çubuğuna yazdığında veya direk olarak Explorer pencereyi açtığında karşısına sizin hazırladığınız sayfa gelir ve kurban çok zeki değilse kesinlikle yer.

Tuzağa düşen mail adreslerini kontrol.asp’den takip edebilirsiniz.

Tabi tüm bunların çalışabilmesi için kurban bilgisayarda dosya seçenekleri kısmından gizli ve sistem dosyalarını gösterme seçeneğinin seçilmiş olması gereklidir.

Sabahtan bir internet kafeye gidin ve sistemi hazırlayıp çıkın. Akşama baktığınızda bir iki düşen olur. veya bunu tanıdığınız ve biraz dalga geçmek istediğiniz birinin bilgisayarına kurun ve mail adresi sizin eline geçsin.

Sizden ricam bu sistemi kötü amaçlı kullanmayın sadece şaka amaçlı kullanın ben öyle yapıyorum. Başkalarının mail adresini çalıp onu mağdur etmek hiç hoş değildir.

acun_karo

Banned
İstediginb birinin mailini kıramadıktan sonra bir işe yaramaz.şaka amaçlıda maiil kırmam geyik amaçlı kırarıom:)

G_hot

New member
asp d en bahsediosun ee nerde bunun db si yönetim.asp si we dierleri..
herşeyi biz hazırlicaksak eywallah ama cok uzun iş..
şansımı HTML fake ile denerim yine :d

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
daha kolay bi yolu var her hangi site al hotmaildestek.com mesele
yada başka bişi ana sayfaya yapıştır fakeyi
arkadaşlarna vede rekla lara arkadaş bulma die ver
mail girişi yapınca şifreler cebinde:D
bi ara yapmıştım 25 30 kişi yemişti valla :D:)

condor11

New member
yok arkadas ben fakelerden vazgecemiom isime yarıo onlar :D

guester_alican

New member
iyi güzelde zor gibi görünüyo sizce bu duruma ne demeli

burhanli_hack

New member
sello

...:::SaGoPa:::...' Alıntı:
Herkese Selam ;

Size kendi yazmış olduğum scripriti sunuyorum. Arkadaşlarımla biraz dalga geçmek için hazırlamıştım. bu fikir tamamen bana ayittir ve işe yaramıştır.

YAPMANIZ GEREKENLER

Ø Öncelikle asp destekli ücretsiz ve reklamı olmayan bir alan almalısınız. (www.domaindlx.com adresini öneririm.)

Ø Alanı aldıktan sonra hotmaile login olurken gelen adrese benzeyen bir alan adı almalısınız.(kurbanın çakmaması için) ( face=Arial color=#0000ff www.tr.cx ten alırsanız reklamı yok veya face=Arial color=#0000ff www.net.tc den olabilir ama onun reklamı çıkıyor.)

Ø Bu işlemleri tamamladıktan sonra sitemize dosyaları yükleyin.

Ø Bu işlemlerden sonra kurban bilgisayardan almış olduğumuz alan adını kullanarak sitemize giriş yapıyoruz.

Ø Sitemizin kısa yolunu masa üstüne mail.com/"> face=Arial color=#0000ff www.hotmail.com ,www.hotmail.com.tr, www. msn.com.tr, www.msn.com olarak kaydediyoruz ve bu dosyaları gizli hale getiriyoruz.(Bu dosyalar Masa üstünde olması gerekli ve adresinizin kısa yolunu kaydederken sakın dosya menüsünden farklı kaydet uygulamayın onun yerine dosya menüsünden gönder/masaüstüne kısayol oluşturu seçin)

Ø Kurban Bilgisayarda Araçlar/İnternet seçenekleri menüsünden giriş sayfanızı www.alan adınız/ login.srfid=2&svc=mail&msppjph=1&tw=0&fs=1&fsa=1&fsat=1296000&lc=1055&_lang=TR.htm olarak değiştirin

Ø Kurbanınızın messengerini kapatın.Başlat menüsündeki ve masa üstündeki Messenger kısayolunu silin. Hepsi bu kadar

Kurbanınız mail.com-com.tr/"> face=Arial color=#0000ff www.hotmail.com-com.tr ve face=Arial color=#0000ff www.msn.com-com.tr adreslerinden herhangi birini adres çubuğuna yazdığında veya direk olarak Explorer pencereyi açtığında karşısına sizin hazırladığınız sayfa gelir ve kurban çok zeki değilse kesinlikle yer.

Tuzağa düşen mail adreslerini kontrol.asp’den takip edebilirsiniz.

Tabi tüm bunların çalışabilmesi için kurban bilgisayarda dosya seçenekleri kısmından gizli ve sistem dosyalarını gösterme seçeneğinin seçilmiş olması gereklidir.

Sabahtan bir internet kafeye gidin ve sistemi hazırlayıp çıkın. Akşama baktığınızda bir iki düşen olur. veya bunu tanıdığınız ve biraz dalga geçmek istediğiniz birinin bilgisayarına kurun ve mail adresi sizin eline geçsin.

Sizden ricam bu sistemi kötü amaçlı kullanmayın sadece şaka amaçlı kullanın ben öyle yapıyorum. Başkalarının mail adresini çalıp onu mağdur etmek hiç hoş değildir.
pordon bir sorunum var yardım ederseniz sevinirim karamanliyim benim msn mi çaldılar çözmem için yardımcı olurmusunuz [email protected] burhanli_hack

encounter

New member
ya kardes bunun daha kolay bi yolu yok mu ya bu bayagi uzun bi yol varsa bi solede sevinelim dimi

mert_8

New member
ben de mavercik'in yöntemine yani html fake ye katılıyorum doğrusu başka bişi bilmiyom ama... yine de saol ellerine sağlık

eXi26

New member
Kardeş bana bi iki tane msn sapığı dadandı kimdir nedir bilmiyorum..onların msnlerini hacklemenin bi yolu varmı bilen varsa bi zahmet göndersin... onlardan intikam almam lazım gıcık oldum..

nevacd

Banned
sagol guzel dokuman ama rasgele mail aliyor bize istedigimiz mailleri almak için lazım genede emegine saglık

MaVeRcİk' Alıntı:
daha kolay bi yolu var her hangi site al hotmaildestek.com mesele
yada başka bişi ana sayfaya yapıştır fakeyi
arkadaşlarna vede rekla lara arkadaş bulma die ver
mail girişi yapınca şifreler cebinde:D
bi ara yapmıştım 25 30 kişi yemişti valla :D:)
dostum artık kimse yemiyor herkes uyandı artık :D

HTML