msn adresi olan sapığı bulmak için yardım....

umitsizlik

New member
bir tane sapık, benim bi kız arkadaşımın erkek arkadışına kız hakkında olumsuz, ve yalan şeyler yazıyor.. ve kız fena bir şekilde mağdur olmuş durumda. benden o kişinin kim olduğunu öğrenebilir misin dedi; çalışırım diye cevap verdim...

msn adresinden o kişinin kimliğini, nereden bağlandığını nasıl öğrenebiliriz? yardımcı olursanız sevineceğim...

umitsizlik

New member
hayır öyle değil ama, bu genç kız yeni öğretmen. bir şehirde tek başına (ailesi yanında olmaksızın) yaşıyor...
ve bu sapığı bulmak lazım ki kızın bundan her hangi bir kötülük gelip gelmeyeceğini öğrenmesi lazım... ve erkek arkadışına güven vermiş ama yinede karşısında zanlı olarak durmak istemiyor. Hani çamur at izi kalsın hesabı yani..

bu yüzden kızın kendini kötüleyen böyle bir sapığı bulması şart..

usta genelde bilgiler saklı olur ulaşamazsın sanırım hem ulaşsan bile sapık biri tutupda orya doğru bilgileri girmez ki...

umitsizlik

New member
aslında, haklısınız...

ben pek bilgilerin doğru olacağından emin değilim... ama belki bağlandığı ip adresini bulabiriz düşüncesi var içimde... onun haricinde bende doğru bilgi vermeyeceğini düşünüyorum...

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Süper Moderatör
Dostum bu ip adresini bulabirsin ama bu isler sabir isi isin zor sanal ortam her zaman soylerim babana guvenmiyeksin bence yeni adres alsin kendine

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
kendi çabalarınızla bunu yapmanız mümkün değil, sanırım en mantıklı yol savcılığa suç duyurusunda bulunmak, eğer sanslıysanız davanın takibi sürüp msn türkiye'den bu IP'ler öğrenilebilir, bulunabilir.. yoksa geçmiş bir konuşmanın nereden hangi IP'den yapıldığını tespit etmek imkansız, ancak tekrar online olursa bu şahıs, o zaman birşeyler yapılabilir..

dura646

New member
birader savcılıkla ugrasmadan bir yontem var

bir kiz adina msn adresi acilir

sonra bu adami eklersin (tabi erkekse)

adeta bir kiz gibi konusursun
hatta kız olduguna inandirmak icin bir kiza konusturusun
adamin cidden inanmasi icin
15-20 gun bu boyle surer
20 gun boyle konusulur
gercekten kiz oldugunu anlamak icin
cep telefonunu isteyecektir

bir cep telefonu verip
bir kizdan rol yapmasi istenir

sonra herseye inaninca
bulusma gunu tespit edilir
(tabi istersen once webcam ile sekli semali ogrenilebilir)(fake webcam goruntusu ile bunu asabilirsin)

bulustugunda da agzina *********** o serefsizin

ne demek lan bole elin namusuna goz dikmek
adi kopek diyerekten itinayla dovulur

USLanmAZ™

FORMUN USLANMAZI
birader savcılıkla ugrasmadan bir yontem var

bir kiz adina msn adresi acilir

sonra bu adami eklersin (tabi erkekse)

adeta bir kiz gibi konusursun
hatta kız olduguna inandirmak icin bir kiza konusturusun
adamin cidden inanmasi icin
15-20 gun bu boyle surer
20 gun boyle konusulur
gercekten kiz oldugunu anlamak icin
cep telefonunu isteyecektir

bir cep telefonu verip
bir kizdan rol yapmasi istenir

sonra herseye inaninca
bulusma gunu tespit edilir
(tabi istersen once webcam ile sekli semali ogrenilebilir)(fake webcam goruntusu ile bunu asabilirsin)

bulustugunda da agzina *********** o serefsizin

ne demek lan bole elin namusuna goz dikmek
adi kopek diyerekten itinayla dovulur
bosuna ugrasıyorsunuz ip adresini bulacan ip asresi ile yer tespiti yapacan (tabi dogru cıkarsa) yada porttan morttan gırıp telekomdan bilgileri bulmaya calısacan CAN CAN CAN hıc gerek yok butun bunları yaptıgında elınde koca bır sıfırda olabılır........sen yukardakı arkadasın önerdıgı gıbı yap......en etkılı ve kesın cozum :goz:

oshama

New member
tecrübeyle sabit bi olay söyleyeceğim hesabına gelirse... ama biraz yürekli olmak lazım. sonunda da aynı acımasızlığı göstereceksin ki bi daha böyle bi şey yapmaya cesaret edemesin. msn de o sapıkla konuşmya devam etsin ya da sen ayrı bi msn aç bayan ismiyle daha sonra bu sapığı listene ekle muhabbeti ilerletmeye bak ki bu da sana kalmış. ardından öyle veya böyle bi şekilde tlfnunu öğren sonrası gelir zaten adresti şuydu buydu derken hatta randevu bile verirsin arkasından adamın klavyeye temas eden bütün uzuvlarını parça parça edersin doktordan 3 ay klavye istirahati alır. arkasından polise gidersen sen bilişrsin başın ağrır. ama damı öyle bi benzeteceksinki değil polise şikayet etmek polisi gördüğünde sen aklına gelmelisin. iyi çalışmalar arkadaşım. ALLAH İYİLERLE KARŞILAŞTIRSIN İNŞALLAH. saygılar...

mustafaiq

New member
msn altındaki paralo unuttumma tıkla gizli sorunu hatırla benim msnnem eklersin kendini ögretirim
-----------------

HTML