MSN İzinsiz Karşı Tarafın Cam'ını Açma

ali2can

New member
Evet arkadaşlar çok merak ediyorum böyle bir olay var mı varsa nasıl yapılıyor? Bir yerde görmüştüm hemen hackhellde sorayım dedim çünkü bu site çok fazla üyeye sahip ve bu üyelerin çoğu paylaşımcı muhteşem üyeler... biri de bana yardım eder umarım:p:p:p:D

muzoxxxx

New member
böyle bişi yok bunlar trojan atmak için bir takım numaralar genelde bazı forumlarda oluyo bu dosya antivirüs programınız tarafından virüs olarak görülecektir fln açınız korkmayınız açtığınız anda bitti ztn trojan bulaşmış oluyo numara yani hem izinsiz açıp da naapçan :D

€ISIRAN

Banned
tabiyki olabilir.Torjenle karşı tarafın Pc sine girip istediğini yaparsın.İster ekranınla oyna ister webcamını ac vs.

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
Evet arkadaşlar çok merak ediyorum böyle bir olay var mı varsa nasıl yapılıyor? Bir yerde görmüştüm hemen hackhellde sorayım dedim çünkü bu site çok fazla üyeye sahip ve bu üyelerin çoğu paylaşımcı muhteşem üyeler... biri de bana yardım eder umarım:p:p:p:D
evet bir ara öyle birşey vardi... Fakat kullanabilmen için karşı tarafa dosya yedirmen gerekli bu da artık çook zor 5 yaşındaki kardeşim bile bunu yemiyo artık..

Yani sen en iyisini açmasini iste güzelce =)

Ayrıca trojan ile yazı yazan arkadaşlar bilgisayar dili biliyo musunuz? her trojani kolay kolay yediremezsin yedirdiğin trojani de kolay kolay kullanamazsin...

ali2can

New member
evet bir ara öyle birşey vardi... Fakat kullanabilmen için karşı tarafa dosya yedirmen gerekli bu da artık çook zor 5 yaşındaki kardeşim bile bunu yemiyo artık..

Yani sen en iyisini açmasini iste güzelce =)

Ayrıca trojan ile yazı yazan arkadaşlar bilgisayar dili biliyo musunuz? her trojani kolay kolay yediremezsin yedirdiğin trojani de kolay kolay kullanamazsin...
Evet o yüzden sordum zaten başka bir yolu var mı diye... Bir de şöyle bir şey okudum, denedim ama yapamadım, belki hackhelldekiler biliyordur, bu arada ben yapamadım siz yapabilirseniz nasıl yaptığınızı da söylerseniz sevinirim:durdurun;

Izinsiz Kamera Açma
msn de ip bulma işleminin nasıl yapıldıgını bilioruz netsat -n komutuyla karsı tarafın ip ve port numarasını elde ettik

Ör 207.13.13.162:1863 (ip: port) seklinde idi simdi aşşagıda vercegim linkten programı indircez;

link: http://rapidshare.com/files/15333310...WebcamHack.rar

1.Programı indirdik kurduk (VLC media player)

2.Programı Calıstırıyoruz

3.Dosya>Ağ Akışı Aç dioruz alt tarafta Customize yazan yerin sag tarafına yukarda msn den ipsini ve port numarasını öğrendiğimiz kurbanın adresini ÖNEMLİ====> http://ip: port seklinde yazıoruz ve OK diyoruz.

Evet arkadaşlar böyle bir şey okudum denedim ama beceremedim bir de size sorayım belki yapabilen olursa ayrıntılı bir şekilde anlatır:durdurun

mehmedim

New member
bende tam bilmiyorum ama yine de paylaşayım bildiğim kadarıyla görüntülü onuşma portu 8080 olması gerekli eğer bu portu açabilirsek kolay imiş hatta enteresan bişey ama denemedim http://karşıdakiipno:8080 uygulama yaptığında açabileceğimiz yazıyordu ne hikmete böyle şeyler bir bizde olmyo zaten :)

ali2can

New member
Evet yaw... Ama bundan önce yazdığım son mesaja bilen msn uzmanları bakabilirlerse bir şeyler yapabiriliz belki:D

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Evet daha önce bunu bende denemiştim bende becerememiştim böyle bişey palavra çünki indirdiğim dosyada hatunların ip adresleri wardı istediğinize girin izleyin fln onlar bile açılmamıştı :)
Şu anda VLC yi açılmayan videoları açmak için kullanıyorum :goz:
Ek bilgi olsun bu arada VLC nin açamadıgı format nerdeyse yok süper bişi :)

ali2can

New member
Milletin özeline girmek oluyor bu ayıptır çok büyük saygısızlıktır...

İyi de kardeş biz burada sadece paylaşım yapıyoruz milletin bir şeyine karışmıyoruz ki... Sadece böyle bir şey gördüm forumlarda yalan mıdır doğru mudur diye konu açtım:goz: Bir saygısızlık yaptığımız yok yani:victory

finansör

New member
*0rgramın adı nitrocam ama çok uzun işlemleri war we bazı arkadaşların dediği gibi önce dosya yedireceksin we sonra al,2can arkadaşımın yazdığı ıplerden uğraşacaksın işin zor

asker_01

New member
ya bende merak ettım şimdi aslında güzelde olur ama özelede kaçar biraz olursa ama varsa böyle bir program paylaşılmasını isterim

tilkiii

New member
var böle program cafe sahibi yaparken görmüstüm izinsiz kameradan beni görebiliyordu denemisti.

HTML