Mp3 Çalar

SAGOPA KAJMER

New member
Arkadaşlar böyle bir ürün alcam Yorumlarınızı bekliyorum

Philips SA3115/02 1GB Video / Mp3 Çalar Detay Bilgisi
--------------------------------------------------------------------------------

Yolda dijital müzik
Fotoğraflar ve video oynatma ile
Philips SA31XX ile 10 saate kadar süreyle MP3 ve WMA müzik dosyalarının keyfini çıkarın. 1,8” renkli ekranda fotoğraflarınızı görüntüleyin ve en sevdiğiniz video klipleri seyredin.

Ses kayıtları yapın
Dahili mikrofon yardımıyla doğrudan WAV olarak şarkı söyleyin, yazı okuyun, notlarınızı kaydedin.

Görüntü/Ekran
Arkadan ışıklandırma evet
Metin satır sayısı 7
Çözünürlük QQVGA, 160 x 128 piksel, 65 bin renk
Tip LCD
Diyagonal ekran boyutu (inç) 1,8 inç

Ses
Kanal ayırma 40 dB
ekolayzır ayarları Klasik , Jazz , Rock , Dans , Funk , Hip Hop
Frekans tepkisi 80 - 18k Hz
Sinyal gürültü oranı > 80 dB
Çıkış Gücü 2 x 3mW
THD %1

Müzik Çalma
Sıkıştırma formatı MP3 , WMA
ID3 Etiket desteği Albüm ve sanatçı adı
MP3 bit hızları 8-320 kbps ve VBR
MP3 örnekleme hızları 8 , 11,025 , 16 , 22,050 , 24 , 32 , 44,1 , 48 kHz
WMA bit hızları 5-192 kbps
WMA örnekleme hızları 8, 11,025, 16, 22,050, 32, 44,1, 48 kHz

Ses Kayıt
Ses dosya formatı WAV
Dahili mikrofon mono
Ses kayıt ADPCM

Philips SA3115/02 1GB Video / Mp3 Çalar

Marka: PHILIPS
Model: 006.06.00.0127
Fiyatı: 123,81 YTL+ KDV
KDV Dahil: 146,10 YTL
Havale İndirimli: 138,79 YTL (%5)

Kredi kartına 12 taksi imkanıyla !

legolas53

New member
dostum ben bunların anneannesine kadar tüm sülalerinin çeteresini bilirim nerede yapıldıklarına kadar. sana tavsiyem...apple olmadıkça dikkat et bu noktaya apple olmadıkça orjinal ürün alayım derdine girme sakın parana yazık edersin...bilmiyorum istanbulda mı oturuyorsun? ama önce bir doğubanka git !! şimdi belki ya çin malı dicekler olabilir ?? onlara tek cevabım hepsi aynı yerde yapılıyor!!!!! sadece malzeme teknik detay farkı var alırsın bu ürünü 7 8 ay kullanırsın ama doğubanktan yarı fiyatına daha iyi özelliklerde alırsın !! ADAM GİBİ KULLANINCA 5 6 AY SENİ ÇOK GÜZEL İDARE EDER....APPLE OLMADIKÇA HİÇBİR MARKAYA GÜVENME....

ÜRÜNE GELİNCE YAZMAMIŞSIN AMA Lİ-ON PİL HERALDE !!! 1 GB YETERDE ARTAR BİLE AMA FİLM GİBİ İZLEME HAYALİN YOKSA TABİ....!!! AMA SADECE MÜZİK İÇİN İDEAL HAFIZA İDEAL ÖZELLİKLER MEVCUT...SANA BİR TAVSİYE DAHA GENELDE yanlarında verilen kulaklıklar ses olarak tatmin etmez kimseyi(en azından ben öyleyim) 150 milyon ortalama sana maliyeti doğubank hesabı mp4 mp3 yada çakma ipod maliyeti sana 50 70 arası olur geri kalan parayla da kulağı kavrayan sonny 'nin kulaklığıyla değerlendirirsin çok da hoş olur...

fire

New member
Bende O dediğin Modelin aynından var Ve de memnunum Mp3 Ve Radyosu güzel ses kaliteside iyi videoda idare eder ama yane bütün piyasadaki videolar aşağı yukarı aynı Küçücük ekrandan ne bekliosun
video izlemem diosan Creative zen serisinin küçük 1 gb lık fm radyolu bitane war onu da önerebilirim (ben Philipsi sırf radyo istasyonlarını,mp3 isinlerini aşağı doğru sıralı gösterebildiği için aldım. Hangi kanalı,müziği dinlediğimi bileyim değil mi
ha bu arada 10 adet fm kanal kayıt hafızası var
http://tr.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=16696

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
1 gb mp3 için inan çok pahalı değmez... Arkadaşın dediği gibi appleden gerisi yalan...

HTML