Mor Ve ötesi Büyük Düşler Ve Haberler

fakethesystem

New member
mor ve ötesinin beklenen albümü çıktı dünya yalan söylüyor / 2004 muhteşem albümünden sonra şimdi yeni albümleriyle karşımızdalar yeni albümlerinde de kendilerine yakışanı yapmışlar gerçekten süper bir albüm olmuş tabiki bunlar kesinlikle benim fikrim diğer arkadaşlar da albümü dinledikten sonra yorumlarını yaparlarsa sevinirim

Albümde bulunan oniki şarkının isimleri şöyle: Saklama, Şirket,Çocuklar ve Hayvanlar, Ayıp Olmaz Mı?, Büyük Düşler, Darbe, Durma Öyle, Kış Geliyor, Parti, Sonu Belli, Kördüğüm, Küçük Sevgilim.

»mor ve ötesi'nin mayıs turnesinin detayları belli oldu!
Yeni albümün çıkış tarihi olan 8 Mayıs Pazartesi günü Ankara'da başlayacak olan turne 3 Haziran Cumartesi günü istanbul'da tamamlanıyor. Grup ayrıca 10 Haziran Cumartesi günü One Love Festival kapsamında Morrissey'den önce sahne alacak
.

Sercinho7

Dark Side of Creation
Ben Bu albümü pek Beğenmedim... Hayal kırıklığına ugrattılar beni oysa Dünya yalan söylüyor albümü süperdi :(

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ilk başta bu tür müziklere alışmak zor oluo mesela tarkan albüm yaptı işte düş kırıklığı falan yorumları ama sora yine dillerden düşmediğine tanık olduk bence biraz vakit geçsin dinleyelim alışalım sora yorum yapalım henüz imkanım olmadı akşam cdsini alırsam dinlerim. . .

HTML