Monster dizüstü (Bu özelliklere bu fiyat görülmedi)

jevler35

New member
Arkadaşlar monster TX1FL920 modeli aşağıdaki özellikleri 1600ytlden başlayan fiyatlarda sunuyor.Bende laptop almayı düşünüyorum.
Bu kadar ucuz olmasının bi olumsuz yanı varmıdır?
Bu özelliklere başka laptop bulabilirmiyim?

ntel® Core�2 Duo T8100 ( 800 Mhz )
512 MB nVIDIA GF8600M GT DX10
15.4" WXGA (1440 x 900)Parlak Ekran
4 GB DDR II 667 Mhz KINGSTON
250 GB 5400 RPM SATA 8MB Cache
Dual Layer DVD RW +/-
Intel 4965 802.11 ( 3 Anten )
4 in 1(SD/MMC/MS/MS Pro )Card Reader
Dahili Bluetooth Ver. 2.0
Biometric Parmak İzi Okuyucu
Dahili Camera 2.0 Megapixel
Deri Çanta HEDİYE

thesword

New member
Kesinlikle ama kesinlikle ısınma sorunu varmı araştır. yoksa özellikler laptop için süper.
Ben toshiba, dell, sony, hp kullandım ısınma sorunu yaşamayana sony ile toshiba oldu.
özellikle toshiba da hiç ısınma yaşamıyorum. Abartmıyorum bilgisayar 1 ayı geçkin süredir hiç kapanmıyo bazen 28 saat oyunun açık oldugu oluyor laptopta hiç bi sapıtma olmuyor.
hp 8 saat dayanamadı aynı oyuna restart çekti
monster konusunu bilmiyorum araştırmalısın.

lotriks

New member
arkadaslar thesworld haklı toshıba ve sony markalar işlemci koprüleri çift olduklarından ısınmıyor bende a200 230 toshıba kullandım ama diger notboklar ısınıyor lenovo acer datron nec lg bu markalar kesınlıkle almayın alacaksanız toshıba f50 10 g önerırım alacagınız lep top ekran kartı mutlaka 512 paylasımsız olsun arkadasın ısını rahatlıkla gorecek makına toshıba a300 15 a işlemcin 2.2 ghz ekran kartın yenı nesıl atı 512 1279 3600 bu makınada area 51 black sıte crys bu nları rahatlıkla 24 saaat oynarsın baska makına alma monster dahıl sadece sony toshıba ben 5 defa notbok aldım hepsını kullandım zorladım oyun ve iş konusunda toshıbanın en kotu makınası bıle diger lerıne tas cıkartır zaten 1600 ytl var dıyorsun senın ıcın en ıdeal oyun v.b ıcın makına a300 15 a 1399 usd ama pazarlık yap [email protected]

arkadasım toshıba f50 10 g de 512 1791 mn ınvıdıa var ama senı temın ederımkı monster işine yaramaz zaten 4048 ram takabılıyorsun f50 10 g de 8 gb ram takıyorsun alacagın makınann hdd 200 bıle olsa yeter bence ben dolduramıyorum tanı arsıvın falan olur bılmem a300 15a ıse senın monsterle aynı ozellıklerde sadece ekran kartını markası deısık fakat toshıbanın borduylaa atı ekran kartı aynı kendı ekran kartı bu durumda senıı montserden fazla performan verırı anlamına gelıyor ben test ettım bu makınalar ısınmıyor oyunu bıtırebılırsın autocad 3 dmax v.b ben santıyede klımasız yerde agustos ayında avan projelerı acıyordum arkadsım ucuz lep topa yarsıma ben 1128 yt acer 5920 g aldım sattım makına crys son olumlerde ısındı mıdem bulandı pişman oldum anlıcan

HTML