mondeo yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hellguards

New member
arkadaşlar yardımlarınz için şimdiden teşekkürler.ben 2005-2006 model ford mondeo almayı düşünüyorum bu araç hakkında iyi yada kötü yönleri üzerine tüm yorumlarınızı rica ediyorum.

yazanomer

New member
guzel araba fakat,yaklasik 25000 ila 30000 ytl civarinda bi fiyatlar degisiyor,vede fordlarin cok yaktiginida unutmamak gerek bu fiyatlara saglam bir alman otomobili alabilirsiniz, ayrica modifiye icinmi alacaksiniz bunuda belirtirseniz tavsiyeler daha net olacaktir.

hellguards

New member
guzel araba fakat,yaklasik 25000 ila 30000 ytl civarinda bi fiyatlar degisiyor,vede fordlarin cok yaktiginida unutmamak gerek bu fiyatlara saglam bir alman otomobili alabilirsiniz, ayrica modifiye icinmi alacaksiniz bunuda belirtirseniz tavsiyeler daha net olacaktir.
fazla bir modifiye düşünmüyorum ama alman arabalarnın fiyatı yüksek oluyor bu yüzden hem performanslı hem daha cazip fiyatlı diye mondeoyu seçtim

yazanomer

New member
ayni fiyata cok rahat alman otomobili bulabilirsiniz,opel astra veya vectra ikisininde eski kasalari hem performansli hem saglam kendim kullandigim icin biliyorum,veya VW golf olabilir yine ayni yil olarak ayni modellerde, extra olarak volvo da diyebilirim s40 modeli sizi performans ve rahatlik bakimindan tatmin edecektir,bana gore bu otomobiller mondeodan daha iyidir.

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
arkadasim biz gecen sene izinlik golf 4 1,9 tdi 101 hp kullandik sattik. 6 ayda 23 bin kilometre felan ve yakiti ise 6 ile 6,5 litreyi gecmiyordu ve inan bana motor kayisi haric tek kurus masraf cikarmadi. ben vw yi tavsiye ederim ama mondeoda görünüs olarak güzel.

hellguards

New member
ayni fiyata cok rahat alman otomobili bulabilirsiniz,opel astra veya vectra ikisininde eski kasalari hem performansli hem saglam kendim kullandigim icin biliyorum,veya VW golf olabilir yine ayni yil olarak ayni modellerde, extra olarak volvo da diyebilirim s40 modeli sizi performans ve rahatlik bakimindan tatmin edecektir,bana gore bu otomobiller mondeodan daha iyidir.
fiyat olarak yaşta önemli mesela 2001 1.8 turbo passat 30.000 ytl
2006 2ooo bin motor mondeo 25.000 ytl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML