modlukdan kendi istegimle ayrıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by_hacı

xxxxxx
daha önce açtıgım ve mod oldugum için yönetim bölümüne taşınan ve şikayetçi oldugum konuların artık mod olmadıgıma göre yeniden istekler ve şikayetler bölümüne taşınmasını istiyorum ayrıca duyurularada açtıgım g.s nin şampiyon oldugunu belirttigim bölümünde yeniden duyurulara taşınmasını taleb ediyorum
(sözüm meclisden dışarı çoluk çocuk olupda mod olmuşlarında bu konuya cevap yazmasını istemiyorum)
normal bir üye olarak artık hh. de hakların savunulabilmesini istiyorum...
(artık kesin banlanırım):):):)

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
gerek yoktu dostum duzelirdi hersey zamanla ama senin kararına saygımız var

iSpiK

Kadim Dost
bence ne istediini bilmiosun...

by_hacı

xxxxxx
iSpiYonCu' Alıntı:
bence ne istediini bilmiosun...
ne istedigimi belirttigimi zannediyorum açtıgım bir konunun sadece mod oldugum için yönetime taşınmasına karşıyım ..
her zaman belirtmişimdir bende üyeyim diye burası modların zevkine yada istegine göre yönetilen bir site olmasını istemiyorum ve artık bir üye olarak haklarımı savunuyorum...

CHI€F

Kalpsiz
şimdi sizin yaptıınızmı mı çocukluk yoksa msj atan modlar mı herkesin içinde modları küçük düşürmek hoşunuza gidio galiba sizin zaten bir mod olarak kuralları okumadan mod olmanız yanlıştı ben şu an yönetimde olan konunda da yazdım

duyurulara girildiği zaman orda bir yazı vardır ve siz gs konusunun duyurulara taşınmasını hala taleb ediosunuz

"Duyurular Site Hakkında Duyurulara,Haberlere Bu Bölümden Ulaşabilirsiniz."

bilmem anlatabildimmi ?

firatay

>>>> ALESTA
Kararına Saygılıyız Arkadaşım Biraz Sakin Ol Hackhell'in Yapısına Zarar Vermek İstemediğini Fakat Sence Yanlış Giden Birşeyler Olduğunu Anlıyorum. Hakkını Araman ve Kendini Savunman En Doğal Hakkın.

St.AnGeR

Document Visor..
Öneri we shiqayetler die biliordum ben bu qategoriyi.. geiq yada shoutBox deil..

Ne shimdi yani DerdiN ne onu soylesen bide yani tmm modluu qendi isteinle bıraqdn ( bu bi mesiet deil yani oyle ifade etmishnde yada ima dielim ) yani bıraqdn sorun lar a gelseq yani shiqayet yada öneri bashlıında olduuna göre shiqayet yada önerin ?

gs nin duyurularda bi qonusu olması mı ? :) öyle ise sadece husur sarsıntısı istiosn demeqdr bence..

Ben Bir FENER BAHCHE li olaraq tebrq edrm 6s i ama sarsıntı olması yada üstünden gechmesine ragmen bu tip bi isteq sachma geldy bana.. qonun gelmesi gby..

Modluq yapıcaq qadr olgun olmadıını anladıq yani achqcası qendi isteinle bıraqman sewindirdi dielim chünqü.. her yonetimin olduu gby HH yonetimininde belirli standartları war eer yonetimi shiqayet ediorsan 54 qishiliq yonetimde sadece senin le aynı görüshü paylashan qishi sayısı 3 yada 4 dür.. tashınan qonuda gördüümüse inanıorm..

he diorsanqi ben o 54qishiliq yonetimden ii biliorm onlar bilmior.. :) oke osaman ne dielim dinliors seni..

we tabyqi Duyuruların da achıqlamasını oqu derim..

by_hacı

xxxxxx
mvardar' Alıntı:
şimdi sizin yaptıınızmı mı çocukluk yoksa msj atan modlar mı herkesin içinde modları küçük düşürmek hoşuna gidio galiba sizin zaten bir mod olarak kuralları okumadan mod olman yanlıştı ben şu an yönetimde olan konunda da yazdım

duyurulara girildiği zaman orda bir yazı vardır ve siz gs konusunun duyurulara taşınmasını hala taleb ediosunuz

"Duyurular Site Hakkında Duyurulara,Haberlere Bu Bölümden Ulaşabilirsiniz."

bilmem anlatabildimmi ?
sevgili kardeşim ..
site yönetimini lütfen bana ögretme:)
ben hala bir çok site de adminim ha benim admin oldugum sitelerde adult yok ama benimde ilgi alanım şifreler...
ne diyeyimki başka sana :)
floot yapmamak için(cevap yazan olmadıgından editlemek zorunda kaldım)
Öneri we shiqayetler die biliordum ben bu qategoriyi.. geiq yada shoutBox deil..

Ne shimdi yani DerdiN ne onu soylesen bide yani tmm modluu qendi isteinle bıraqdn ( bu bi mesiet deil yani oyle ifade etmishnde yada ima dielim ) yani bıraqdn sorun lar a gelseq yani shiqayet yada öneri bashlıında olduuna göre shiqayet yada önerin ?

gs nin duyurularda bi qonusu olması mı ? :) öyle ise sadece husur sarsıntısı istiosn demeqdr bence..

Ben Bir FENER BAHCHE li olaraq tebrq edrm 6s i ama sarsıntı olması yada üstünden gechmesine ragmen bu tip bi isteq sachma geldy bana.. qonun gelmesi gby..

Modluq yapıcaq qadr olgun olmadıını anladıq yani achqcası qendi isteinle bıraqman sewindirdi dielim chünqü.. her yonetimin olduu gby HH yonetimininde belirli standartları war eer yonetimi shiqayet ediorsan 54 qishiliq yonetimde sadece senin le aynı görüshü paylashan qishi sayısı 3 yada 4 dür.. tashınan qonuda gördüümüse inanıorm..

he diorsanqi ben o 54qishiliq yonetimden ii biliorm onlar bilmior.. :) oke osaman ne dielim dinliors seni..

we tabyqi Duyuruların da achıqlamasını oqu derim..
ben fenerli yada gs li olmakdan degil haklardan bahsediyorum ha siz anlamıyorsunuz evet bu bölüm öneriler ve şikayetler ve ben öneri ve şikayetde bulunuyorum

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Iyi De Sen Bu Gibi Seyleri Problem Yapip Modluk Biraktiysan

Modlugu Birakmanin Baska Sebepleri Vardir Bence Dostum...

Yani Bence Sen Bunu Bahane Etmissin

Ve Bazi Modlara Coluk Cocuk Diye Hitab Ediosun Ama O Modlari Secenler Uyeler... + Ve - Oylariyla..

Ben Cok Nadir Gordum Sadece Yonetim Karar Vermiyo Mod Secerken Uyelerin Fikrine Buyuk Onem Veriliyo Burda..

Sen Mod Olarak Bunlari Ogrenememissin Ama Ben Uye Olarak Ogrendim.....

Baska Bise Demiyorum..

Iyi Forumlar

CHI€F

Kalpsiz
editine aften

hacı hocam bak belki babam yaşındasın saygı da kusur etmiorum tamam şu an açtığın konu da öneri şikayet bölümü şikayet etmek herkesin hakkı seninde hakkın burada hemfikriz ama hala duyurulara gs konusunun açılması konusunda ısrarcımısın ?

by_hacı

xxxxxx
HoCuSPoCuS' Alıntı:
Iyi De Sen Bu Gibi Seyleri Problem Yapip Modluk Biraktiysan

Modlugu Birakmanin Baska Sebepleri Vardir Bence Dostum...

Yani Bence Sen Bunu Bahane Etmissin

Ve Bazi Modlara Coluk Cocuk Diye Hitab Ediosun Ama O Modlari Secenler Uyeler... + Ve - Oylariyla..

Ben Cok Nadir Gordum Sadece Yonetim Karar Vermiyo Mod Secerken Uyelerin Fikrine Buyuk Onem Veriliyo Burda..

Sen Mod Olarak Bunlari Ogrenememissin Ama Ben Uye Olarak Ogrendim.....

Baska Bise Demiyorum..

Iyi Forumlar
biz pire için ne yorganlar yaktık :):):)
ha ben modlugu ögrenememişim ..
diyosun .:)

adminlige geçerken modlugu atlamışız kusura bakma:):)
başka sebebler demişsin :)
g.s liyim arkadaşım tek sebebide bu

St.AnGeR

Document Visor..
ben fenerli yada gs li olmakdan degil haklardan bahsediyorum ha siz anlamıyorsunuz evet bu bölüm öneriler ve şikayetler ve ben öneri ve şikayetde bulunuyorum

o qoca yasıdan bunumu chıqardın sen :) Oke osaman sana bishe demeye gereq yoq..

he bide admin liq gecherqen modluu atlayan arqadash :) bilmem bilrmisn hersheyin belli bir dislishi wardr sen admin olabilrsin :) ben 10$ a bi host alr bi domain alr bi vb qurar bashınada birini gechirrim oda admin olr :) admin olmaq qolay..

ama ishde senin gby qendinde soylediin gby adminlie gechipde modluu bilmeden hatta :) bana göre o qıwama gelemeden olduun ichn shu anda göchme i isliors yani ortası bosh olunca illaqi göcher temeli olmalı once..

yani ishin ameleliini örenmeden usta qalfa vs. olamassın..

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
1. Isin Ilginc Tarafi Bende Gs Liyim..

2. Modlugu Ogrenememissin Demedim ( Bak Abi Daha Okuyup Anlamayi Ogrenememissin)

3. Baska Siteler Beni Baglamaz Onlari Siteden Saymam Admin Ol Ne Olursan Ol Eger O Siteler Seni Tatmin Etse Suan Hackhell De Olmazdin

4. Benim Gibi Basit Biriyle Bile Polemige Girmeye Tenezzul Ediosun

5. Bence Gercekten Modlugu Birakman Iyi Olmus Haketmiyormussun

Saygilar Sevgiler.

iSpiK

Kadim Dost
admin olduun sitelerin toplam hit i hackhell kadar warmı ki her yerde karsılastırma yapıosun ??

crazyquake

.::®crazy™::.
by_hacı' Alıntı:
daha önce açtıgım ve mod oldugum için yönetim bölümüne taşınan ve şikayetçi oldugum konuların artık mod olmadıgıma göre yeniden istekler ve şikayetler bölümüne taşınmasını istiyorum ayrıca duyurularada açtıgım g.s nin şampiyon oldugunu belirttigim bölümünde yeniden duyurulara taşınmasını taleb ediyorum
Sorun sadece g.s. şampiyon oluğu konumu yoksa yönetim bölümüne taşınan konularınmı. İlk yazdığından sanki bana g.s. değilde başka şeylerde varmış gibi geliyor..

Kendi görüşümse eğer şahsi bir takım anlaşmazlıklarınız varsa bunları kendi aranızda çözmenizden yana.. Bunları foruma taşımanın bence bir gereği yok.

Modluk konusuna gelince de ; burada hepimiz birer üyeyiz. Bir kısmımız bayrağı teslim alır görevini yapar zamanı gelincede bayrağı teslim eder başka arkadaşına. Yani işin kısası HH kalır bizler gelir gideriz.

by_hacı

xxxxxx
HoCuSPoCuS' Alıntı:
1. Isin Ilginc Tarafi Bende Gs Liyim..

2. Modlugu Ogrenememissin Demedim ( Bak Abi Daha Okuyup Anlamayi Ogrenememissin)

3. Baska Siteler Beni Baglamaz Onlari Siteden Saymam Admin Ol Ne Olursan Ol Eger O Siteler Seni Tatmin Etse Suan Hackhell De Olmazdin

4. Benim Gibi Basit Biriyle Bile Polemige Girmeye Tenezzul Ediosun

Saygilar Sevgiler.
1.senin g.s li olman beni ilgilendirmez
2.okudugumu anlıyorum
3.hackellde bulunmamın sebebi herşeyi buradan ögrenmem.
4.asla sana basit demedim aslada demem ama haklarımı savunurum..
:):)haklısın:)

CHI€F

Kalpsiz
mvardar' Alıntı:
editine aften

hacı hocam bak belki babam yaşındasın saygı da kusur etmiorum tamam şu an açtığın konu da öneri şikayet bölümü şikayet etmek herkesin hakkı seninde hakkın burada hemfikriz ama hala duyurulara gs konusunun açılması konusunda ısrarcımısın ?

soruma cevap alamadım ama nese herkese ii geceler dileyerekten ;)

Site hakkında

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Sen Dedin Ben Gs Liyim O Yuzden Diye Bende Gs Liyim Dedim..

Burda Ogrenenlere Benzeme De.. Weletlere.............................

Hem Burda Ogrendiysen Diger Sitelerdeki Adminliklerini Burda Ortaya Koyup Kiyaslama Ornek Verme

Sen Benle Polemigi Birak Simdi Asil Konuya Don

by_hacı

xxxxxx
iSpiYonCu' Alıntı:
admin olduun sitelerin toplam hit i hackhell kadar warmı ki her yerde karsılastırma yapıosun ??
çok daha fazla desem ,,yada çok az degişen ne olacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML