moderatörler veya adminler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmorad

New member
moderatörler veya adminler artık kafalarına göre konu kapatıp açmasınlar. sdtuslu üyenin oyununu kaptmaya ne gerek vardı. dalga geçmek miş ne alakası var:vur

yusuf1125

New member
forum oyunlarıda benimde bir konumu şirine silmişti gereksiz ve saçma bulmuştu pmden hallettik. olayı buraya taşımaya ne gerek vardı. pmden halledile bilirdi. forumu boşa şişirmeyelim.konuyuda inceledim react0r kapatmış vardır bir bildiği zevk için kapatmaz yani

Pit10

Forumun Fırlaması
0 K0nu nasıl forum oyunları olarak görülmemişse..!!
Bu konuda Öneri ve Şikayet Olarak Gözükmüyor.!! (kendi düşüncem..)
+bu tür konuları 100lerce sölemişlerdir..PM ile halledin diye:)

melihbakir

LorD oF The WaReZ
konu gereken bir şekilde react0r tarafından kapatılmış.
Hocam artık lütfen saçmalamayalım
Şu yöneticilere laf vurmaktan uzaklaşın birazcık.
yok yöneticiler kafalarına göre kapatıyorlar
yok yöneticiler söyle
yok yöneticiler böyle
eğer varsa o kadar bilginiz. siz neden yönetici olamıosunuz ?
birazcık bunu düşünün !!!

DeRSaaDeT

Islambol
ya valla forum oyunları bana göre baştan aşağı saçma geldiği için herşey oyun olabilir de olmayabilir de
ben artık ne forum oyunu olur ne olamaz bilemez durumdayım =D

yusuf1125

New member
crazyboy_9999' Alıntı:
ya valla forum oyunları bana göre baştan aşağı saçma geldiği için herşey oyun olabilir
çünkü ben artık ne forum oyunu olur ne olamaz bilemez durumdayım =D

sonuna kadar katılıyorum en iyisi uzuk durmak forum oyunlarından ben öğle yapıyorum

melihbakir

LorD oF The WaReZ
konunun bu kadar açık kalması bile
forum yöneticilerinin her mesajı özenle incelediği içindir !..

maximus

GeNeRaL
forum oyunlarının moderatoru ben ve şirine dir. burayla ılgılı bır problemınız oldugunda pm ıle haber verırsenız daha ıı olur. bahsedılen konu bır oyun deıl. reactor kapatmıs. herkese ıı forumlar dılıyorum.

konunun kapatılmasını rıca edıyorum.

react

Admin
Süper Moderatör
kapatırız da benım merak ettiğim konuyu açan zat nerde ? yazmış ve kaybolmuş, sen o konuyu açanın avukatımısın da bu başlıgı açtın,cevap bekliyorum senden bu nedenle kapatmıyorum vereceğin cevap önemli.

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
illaki avukatı olması gerekmıyor bence başkasının konusuyla ilgili bir şikayette bulunurken.
sadece bir rahatsızlığını belirtmiş . bence cokda üstüne düşmeyelim

forum oyunları için şunu söyleyim ve cok ciddiyim!!

Bölüm modları bile forum oyunu nedir ne değildir bılmıyor. yetersizler.

kendi acdıkları konuların çoğu forum oyunu değil. bunu da bi dikkate alsalar iyi olur. bunu her türlü kanıtlarım :)
edit:

maximus' Alıntı:
J@CK@L satasacak bırılerınımı arıyosun. kusura bakma bunlarla ılgıneceke vaktım yok. sen daha ıı bılıyosan gır foruma guzel oyunlar ac mıllet oynasın. bızımle ılgılı bır kac msj ını gordum sesımı cıkarmadım ama bu kadarı yeter lutfen kendı sısne bak. yonetımden cıktın dıye herkese satasmaya calısıyosun. hangı konuya yorum yapsan alay edıcı bır sekılde yapıyosun. lutfen bırakta herkes ısını yapsın.
sataşmayla alakası yok ben gördüğümü söyluyorum. yönetimden kendi isteiğimle cıkdım bunun için
kimseye bulaşmam :). sizile ilgili mesaj atarım herkesle ilgili atarım bu bana kalmış.
alaycı bir tavır asla yok mesajımda demekki iyi okumamassın

neyse işinize bakın o zaman. herhangibir tartışma cıkarmaya niyetim yok.

edit2:
maximus' Alıntı:
ben bızım ıcın soyledıklerınden bahsetmıyorum forum genelıne attıgın postlardan bahsedıyorum
forum geneline attığım mesajlar seni ilgilendirmez. ben alaycı değilde esprili yaklaşım olarak
nitelendiriyorum . kolay kolay kimseyle alay etmem.

daha da bu anlamsız konuya mesaj atmıycam

DeRSaaDeT

Islambol
J@CK@L' Alıntı:
illaki avukatı olması gerekmıyor bence başkasının konusuyla ilgili bir şikayette bulunurken.

kendi acdıkları konuların çoğu forum oyunu değil. bunu da bi dikkate alsalar iyi olur. bunu her türlü kanıtlarım :)
bana forum oyunu nasıl olur bi öğretebilirmisin ciddi manada bilmiyorum hangisi forum oyunu hangisi değil :emzik

maximus

GeNeRaL
J@CK@L' Alıntı:

J@CK@L satasacak bırılerınımı arıyosun. kusura bakma bunlarla ılgıneceke vaktım yok. sen daha ıı bılıyosan gır foruma guzel oyunlar ac mıllet oynasın. bızımle ılgılı bır kac msj ını gordum sesımı cıkarmadım ama bu kadarı yeter lutfen kendı ısıne bak. yonetımden cıktıgından berı herkese satasmaya calısıyosun. hangı konuya yorum yapsan alay edıcı bır sekılde yapıyosun. lutfen bırakta herkes ısını yapsın.

maximus

GeNeRaL
J@CK@L' Alıntı:
satasmayla alakası yok ben gördüğümü söyluyorum. yönetimden kendi isteiğimle cıkdım bunun için
kimseye bulaşmam :). sizile ilgili mesaj atarım herkesle ilgili atarım bu bana kalmış.
alaycı bir tavır asla yok mesajımda demekki iyi okumamassın

neyse işinize bakın o zaman. herhangibir tartışma cıkarmaya niyetim yok.
ben bızım ıcın soyledıklerınden bahsetmıyorum forum genelıne attıgın postlardan bahsedıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML