modemimin şifresini kaybettim yardım

yakamoz_yakamoz

New member
e-con marka wireless modemimin şifresini kaybettim sıfırlayamıyorum konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirm i?

SooN.

New member
Telekomu arayın, size güvenlik gereği formdaki bilgilerinizi sorup doğruysa anında şifrenizi vereceklerdir..

Zeytin

Zeytin&Limon
modemlerin arkasında resetleme tuşları vardır
yönergeye göre 8 ila 10 sn boyunca basılı tutmak modemi komple resetler
arkasından ilk kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak internet ayarlarınızı yapmanız gerekmektedir.

jamesbaba

New member
ilk cevap doğrudur telekomu arayıp kimin adın akayıtlı ise güvenlik sorularını yani kayı tadı vs anne kızlık soyadı bunları cevapladıktan sonra şifre ve kullanıcı adını veriyorlar ben geçen hafta yaptırdım

VaGaBoNdSe

New member
ilk cevap doğrudur telekomu arayıp kimin adın akayıtlı ise güvenlik sorularını yani kayı tadı vs anne kızlık soyadı bunları cevapladıktan sonra şifre ve kullanıcı adını veriyorlar ben geçen hafta yaptırdım
selam,

emin misin ilk cevabin dogru olduguna? bence sen ilk post'u bir daha oku modem'in sifresini nasil resetleyecegini sormus arkadas, dogru olan cevabi da @Lamargo vermis zaten.

kolay gelsin :goz:

jamesbaba

New member
selam,

emin misin ilk cevabin dogru olduguna? bence sen ilk post'u bir daha oku modem'in sifresini nasil resetleyecegini sormus arkadas, dogru olan cevabi da @Lamargo vermis zaten.

kolay gelsin :goz:
modemin şifresini bende kaybettim gittim lamargo arkadaşın dediği gib iyaptım bütün bilgiler gitti kullanıcı adı vs.

şimdi sana soruyorum resetleme yapınca şifresini ve kullanıcı adını bilmezsen nasıl internete bağlancan

ben % 100 eminim benim yöntem doğru
soruyu soran arkadaş konu başlığına şifremi kaybettim diyor
sıfırlamada yaparsın ancak şifreni bilmezsen tekrar internete bağlanamazsın

kolay gele

Zeytin

Zeytin&Limon
jamesbaba modem şifresini telekomdan alamazsın ama bir telefonla ttnetten alabilirsin 444 0 375 sanırım tel numarasıda
ama modem şifresi olmadan bunlar hiçbir işe yaramaz.

VaGaBoNdSe

New member
modemin şifresini bende kaybettim gittim lamargo arkadaşın dediği gib iyaptım bütün bilgiler gitti kullanıcı adı vs.

şimdi sana soruyorum resetleme yapınca şifresini ve kullanıcı adını bilmezsen nasıl internete bağlancan

ben % 100 eminim benim yöntem doğru
soruyu soran arkadaş konu başlığına şifremi kaybettim diyor
sıfırlamada yaparsın ancak şifreni bilmezsen tekrar internete bağlanamazsın

kolay gele
jamesbaba modem şifresini telekomdan alamazsın ama bir telefonla ttnetten alabilirsin 444 0 375 sanırım tel numarasıda
ama modem şifresi olmadan bunlar hiçbir işe yaramaz.
selam,

@Lamargo gerekli cevabi vermis zaten

kolay gelsin.

HTML