Mode XL-konvoya dahil ol

gangzta

New member
KUPA BESTA:Çaldı telefonum açtım arayan benim karı kafası güzel,saçları sapsarı.Ortada yüz dolar,atıyordum tek zarı,tam o sırada söyledi akşam olacakları DUR!.Şimdi durdurduk oyunu,bulduk evin yolunu,açtık gardrobu,giydik tulumu,Dizzazta denen onun bunun çocuğuna Yasin açtı telefonu,çalıştır dedim motoru.Bizim kafa zaten XL modu,vurduk conte,bulduk kendimizi arabanın içinde,sende bizi dinle,tüm yol bizle,konvoya dahil ol ama kendini gizle,tizle,base'le,taaki sana selam verene kadar bi izle.Şuan tüm Base Mode istenilen yerde
NAKARAT:Tam bayılacakken,para sayılacakken,kafa dağılacakken,a*a kayılacakken baktık base mode'un gözleri kayık anlaşılan sadece onlar ayık.
Tam yazılacakken,zar tutulacakken,para saçılacakken,kafa koparacakken baktık sizlerin ömrü az ama az zamanda size çok şey yaşatacağız.
YASİN:Ahhh!Baktık Base Mode'un gözleri kayık anlaşılan sadece onlar ayık.birkaç nefeste çıtayı yukarıya aldık,eli a*a daldırdık.esmeri tuvalete sarışını dansa kaldırdık,anladık herkesin kafa rasta,biz gansta,tüm delikanlılar rastaysa biz koyduk posta ah!.hadi sende birini bul,kalma dul olma hiçbir zaman sürtüğe kul.ister olsun paran ve pul,ister olmasın kıcında çul ama gelll.sende kurtul,ipini koparan geceye meze olur bizi sana sordurur,koyudur.eve dönüş muhabbetinin bereketi yatakta belli olur.
NAKARAT

HTML