MOD arkadaslara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oxhan

New member
öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum , 30.04.2007 itibariyle '' cielo '' isimli accountum banlanmıstır ve banlanma sebebine'' ortamı gerici msjlar '' denilmiş , modlara sormak istiyorum ama onlarda sbt bi konu açmışlar ve ordan onlara özel msj atmamız istemişler , kendileride bildigine göre özel msj atmak için belli bir rütbede olmak gerekio , yani gidip ona buna ''emegine saglık , bilmem nerene saglık flan mı deme gerekio '' madem banladınız orayada hangi konudaki , hangi yazıdan dolayı banlandıgınıda yazıverseydiniz

Ayrıca bi nokta daha var banlanma sürem 5 gün denilmiş fakat orada banın açılacagı gün 05.06.2007 yazıor burada ya bir yazım hatası oldu ve banım acılmadı ya da ordaki 5 gün ne anlam içeriyor , ayrıca ben kimseyi gerici bi konusma yaptıgımı sanmıorm ki zaten ben siyasi ya da onun türevleri olan bölümlerde konusma yapmıorm . ilgilerinize

maximus

GeNeRaL
sen ıkı nıcklemı sıteye gırıyosun .
cielo : ortam gerici mesajı nedeniyle , 5 gün ceza almıssın. ama bu nıcknle gelıyosun zaten yenı bır nıck deıl yanı ıkı nıck bırden kullanıyosun bunu neden yaptıgını acılarmısın . yenı nıck almıs olsan 24 msj ın olmazdı demı ?
oxhan nıckıyle atmıs oldugun msj 04-10-2007, 09:41 PM tarıhınde atılmıs.

oxhan

New member
bu account benim degil bi arkadasımın accountu zaten accountun bilgilerine bakarsanız yeni olmadıgını görüceksiniz

Moderatör
Moderatör

ßanının kaLkmasına 20 saat var.. 5. ayın 6.'sında açıLacak diyor tarihte.. 6. ayın 5 'i değiL..

react

Admin
Süper Moderatör
ban sebebi yazıyorsa senın olayı kurcalaman gereksiz, banını kaldırdım. iyi eglenceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML