mod arkadaşların tarafsız olması ver düğrüst davranmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asmiralay

New member
ben bir konu üzerinde hakaretten 5 gün ban yerdim sebei ise biri tartışmada bana cvp veremedi clon üyeliği ile küfürler savurdu.bende şerefsizlik yapma dedim ben banlandım.clon üyelik banlandı.ama clon üyeliği kullanan asıl nik banlanmamış.siz modlar clon üyeliği kullanıpta küfürler savuran bir üyenin asıl nikini neden banlamıyorsunuz.suç niklerinmi yoksa bu niki kullanan kişilerinmi.sizler bu olayla foruma yeni bir yol açtınız. sizi kızdıran biri oldumu bir clon üyelik açarak ona saldırın clon üyelik ve sizi gıcak eden üyelik banlansın.işte bu taktiği serbest bıraktınız yaptığınız yanlış uygulama ile clon üyeliklerin önünü alamayacak ve forumu içinden çıkılamaz bir duruma getireceksiniz.bu klon üyelik açanların değil buna müsade eden modların hataları olcaktır.bu konu için beni banlaya bilirsinizde ben içimden geldiği gibi yazdım ve yanlış görünen bir durumu yanlışlığın devam etmemesiz için bu konuyu açtım yani önemli olan clon üyeliğin ettği küfürlerde ziyade bu küfürleri eden kişinin banlanması ve hatta süresiz banlanması.bu olazsa bu sitede küfrün önüne geçemezsiniz.
SAYGILARIMLA.
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=456441&page=7

Tragedy

Photo Manipulator
moderatörlerin banlama yetkisi yoktur. süper moderatörler ve adminler banlayabilir.ayrıca bir şikayetin varsa artık nicki herneyse dediğin elemanı bir admin yada smod'a pm yoluyla bildirip incelenmesini talep edebilirsin. bu tür olaylar için bu bölüme konu açılmaması gerektiği defalarca vurgulandı.

ehu ehu

Banned
valla ben modlardan memnunum hiçde benim yetkim şunu yaparım bunu yaparım dediklerini duymadım onun için hackhell deyim

SickDreTh

Altın Üye
bizim tarafsızlıgımız hakkında hala supheye dusmenız bızlerı uzuyor arkadaslar.
bız ıp taraması yapamıyoruz ve herhangı bır uyeyı banlayamıyoruz.clon uye kendısını bellı edıyor ama asıl nıckının ne oldugunu moderatorler bılemıyor.bız sadece kufur eden uyeyı banlaması ıcın smodlara bıldırıyoruz onlarda geregını yapıyorlar.
olay bız ıp taraması yapılmasını rıca ettıgımızde ortaya cıkıyor butun banlanan uyeler ıcın ıp taraması yaptırtmakta smodlara haksızlık olur.

ayrıca bır sıkayette bulunurken sıze hakarette bulunan uye gıbı sevıyenızı ve uslubunuzu bozuyorsunuz ve hakaret eden ınsandan hıc bır farkınız kalmıyor bızede ıkı tarafada gereklı cezai yaptırımı uygulamak kalıyor..

RuTH

Altın Üye
Senin banlanmasını istediğin kişileri banlamayınca Dinsiz oluyoruz;
Senin banlanman istediğinde banlamadığımızda Atatürk düşmanı

Sana hakaret edildiğinde sende ona karşılık verip "Şerefsiz" likle
suçlarsan kusura bakma banlarım. Clon olduğunu düşünüyorsan
Şikayet başlıklarına yazarsın, gerekli ip taramasından sonra clon üyelik tesbit
edilirse üyenin asıl üyeliği zaten 2 haftalığına (clon üyelik aldığından) banlanıyor

Fazlasıyla tarafsız davranıyoruz; içiniz rahat olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML