Milli Takımda şok!!!

mck55

Banned
SPORGAZETE.GOOGLEPAGES.COM ' dan alıntıdır.

Terim Bıraktı

Karşılaşma sonunda, "Takımımla gurur duyuyorum" ifadesini kullanan Fatih Terim, soyunma odasında, "Sizlerle devam etmek isterdim ama sanırım bu artık mümkün olmayacak" dedi ve vedalaştı.
26.6.2008

‘Halk da gurur duysun’
Çok sıkıldı, kadro konusunda en büyük problemleri yaşayan teknik adamların başındaydı. Almanya müsabakası öncesinde de hem sakat hem de cezalılar vardı. Ama hocamız Fatih Terim kararlıydı, “Sahaya 11 kişi çıkıyorsak sorun yoktur” diyor ve oyuncularımıza özgüven aşılıyordu. Almanya’ya yarı finalde kaybettik; Terim önce teşekkür etti, sonra da mesajını verdi. Kameralar karşısında, “Tüm futbolcularımla gurur duyuyorum. Halkımız da onlara teşekkür etmeli” ifadelerini kullanan deneyimli antrenör, asıl bombayı soyunma odasında patlattı.

Napoli iddiası...
Bir çok Avrupa takımından teklif aldığı bilinen Terim’in, “Gerçekten de alkışı hak ettiniz. Bu halk sizinle gurur duymak zorunda. Sizlerle devam etmeyi çok isterdim ama sanırım bu mümkün olmayacak” dediği öğrenildi. Fatih Terim, maç ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Futbolumuzun hakkı finaldi. Ancak komik goller yeme alışkanlığımızdan yine kurtulamadık. Bu takım çok daha iyilerini yapabilir, yapacaktır da. Önemli sıkıntılara rağmen turnuvaya büyük renk kattığımızı düşünüyorum.” Terim’in büyük ihtimalle İtalya’nın Napoli ekibine gideceği iddia edildi

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
seninle gurur duyuyoruz fatih terim

SickDreTh

Altın Üye
Milli takımı bırakmamalısın fatıh hoca...

HTML