Millet SAYKO ne demek tam olarak?

karamsarxz

New member
Millet bi t-shirt aldım hayko cepkin diye adam akıllı okuyunca sayko cepkin yazdığını gördüm.. sayko neki? bilen varmııı?:goz:

ÖzIemiM

New member
ewet psikopat. sanırım sayko kemal die bir flash animasyon vardı 3-4 sene once onla bir alakası vardır.(animasyon aşırı küfürlü animasyonu yapan kisiyi hastanelik etmisler diyede duymustum)

muzo192

New member
yaw bizim arkadaşın lakabı ama tam olarak bilmiom ne olduğunu heralde çizgi bi animasyon öyle demişti sanırsam!!!

Kasırga61

New member
Sayko

Aynı zamanda Sayko genelde üniversitelerde öğrenciler arasında oynanan bir oyun....oyun sorular üzerine kuruludur...bir kurban seçilir, kurban olmayan diğer şahıslar bir çember oluştururlar ve ortalarına kurbanı alırlar tabi kurban olacaklardan habersiz misal kurbana bizlerle ilgili sorular sormaya başla denir..ve kurban soru sormaya başlar....misal bana bi soru sordu....

Kurban: "araban olsun istermiydin ?
Ben: "tabi ki kim istemezki" diye yanıtlıyorum

tabi yanıtlarken ben sağımdaki kişiye uygun cvplar vermem lazım...eğer verdiğim cvp sağımda oturan kişiye uymuyorsa sağımda oturan kişi sayko diyip benimle yer değiştirmek mecburiyetindedir...oyun kuralıdır !..

misal...

Kurban: "abi sen oje kullanırmısın ? (diye bir soru gelirse ve sağınızda duran kişi bayansa cvp aşşığaki gibi olucak)
Ben: "kullanırım abi..... =) ve kurban şaşırır...

bu oyunda amaç kurbanın bize sorduğu cvp ları sağımızdaki kişye göre cvp verdiğimizi anlamasıyla son bulacaktır....gerçekten zevkli bir oyun...ben Zonguldak Karaelmas Üni sinde okuyorum bu oyunu oynuyoruz hatta amatör filmler çekiyoruz ve yaklaşık 20 gün önce Sayko adında bu oyunla ilgili bir kısa amatör bir film çektik filmimize BURDAN ulaşabilirsiniz...BURDANDA diğer kısa filmlerimize ulaşabilrsiniz..

bu arada unutmadan söyliyim bizim çektiğimiz film biraz farklı sonunda sadece kurban soru sormakla kalmıyor olaylar ilk başta normal bir oyun havasında başlıyor ama sonunda ...?

Bir oyun kaç kişinin hayatını değiştirebilir. Artık hiç bir sır gizli kalmayacak. Birbirinizi daha iyi tanıyacaksınız. . . ..

Der Adler

New member
Psycho demek Der Adler demektir.İnsanlar boşuna "arıza" demiyordu bana lisedeyken. :D Ama kelime anlamını sorarsan "kısa devre" derim sana: :D

HTML