Microsoft işleri iyice sıkılaştırdı !! Artık crackli windows hayal gibi !!

cyberalone

New member
Geçenlerde iş yerine bir telefon geldi."Merhaba ben microsofttan.... " Genel bilgi almak amacıyla şirketlerde bulunan pc sayısını soruyoruz.Fln fln fln."Bilgisyarlarin toplamami yoksa marka bilgisayarmi kullanıyorsunuz" fln gibi sorular sordu ve şehrimize bir üst kurulacağından kısaca bahsetti. Lütfen lisans misans alın ... Anlaşılan telif hakkı olayı iyice ciddiye biniyor gibi..

Pax_deorum

cursum perficio
ya sanmıyorum trabzonda benim arkadaşın çalıştığı internet kafenin ortağı bsa da çalışıyordu kafede bir tane lisanslı windows cd si yoktu

emremercan

New member
wallla bilmiyorum ama işler bayabi kızışıyo herşeyi bence yasalar belirler herhangi yasa çıkarsa ülkemizde hele ki şu awrupa birliğine hazırlandığımız şu sıralar awrupa birliğne gireceğimizde yapılanmak için wereceği paraları bu tarz yollarla nasıl almaya çalışacaklar bilişim,sağlık vs...sizde çoğaltabilirsiniz bu pazarları...

wilddog

New member
gelsinler ben pardus kullanıyom neymiş windows zirt pirt cokuyo gelirlerse hayrına bi kaç yedek cd veririm.... :)

Fatih Hoca

Banned
Valla iyi kafa bulmuşlar sizle:D

LoNeLY

New member
dostum ya sana bir şaka yapmışlar yada senin iş yerini biri şikayet etmiş lisanssız ürün kullanmaktan dolayı . mantıklı açıklaması bu bence. yoksa nerden bulucaklar?

Moderatör
Moderatör
700 $ 'a vista uLtimate satıyor.. Kim aLır? TR'nin maddi gücü neki.. miLLet korsana yöneLiyor..

HTML