Microlab X23`mü, Philips mms460 mı?

ecrasniann

New member
Arkadaşlar microlab x23 ile philips mms 460 arasında kaldım. benim için önemli olan bassların güçlü olması. iki cihazıda deneme fırsatım olmadı. toplamda microlab 99w rms, philims 80w rms. ancak subwoofwerları her ikisininde 30w gücünde. hepsiburda da philips indirime girmiş 116ytl, teknokolik tede microlab 140ytl. microlabın uzaktan kumandası var ek olarak. hangisini tercih edeyim, yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

muratyumuk

New member
Ben olsam her ikisinide almam ama ikisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalmış olsaydım kesinlikle microlabı almazdım . Zaten bende mikrolab vardı onu atıplogitech x540 almıştım zamanında.
(Eski mesleğim Elektronik teknikerliği mikrolabın içini açtığımda oha dedim işçilik bumu.gerçekten çok kalitesiz bana güven)

61acemi61

New member
Arkadaşım ben olsam ikisinide almazdım. Eğer bilgisayara bağlayacaksan bir tane CREATIVE 5.1 ses kartı ve CREATIVE 5.1 hoparlör alırdım. İllede ikisinden birini seçeceksen Philips derim, çünkü microlab kumandalı fakat onlarda kumandada sorun yok fakat bass üzerindeki kontrollerde sorun oluyor.

HTML