MHP’liler Çok Kızdı, Ama…..

tellek

New member
Kimi küfür etti!
Kimi de tehdit!
Eleştirilere diyecek sözüm yok. Beni, düşüncelerimi kıyasıya eleştirebilir herkes.
Ama küfür, hakaret ve tehditlere gelince iş biraz değişir.
“Ülkücüler, şehit cenazelerini oy uğruna siyasete malzeme yapıyorlar” dedim cevap gelmedi.
Küfür ve tehdit geldi.
Peki yalan mı?
Bahçeli’nin memleketi Osmaniye’de bir şehit cenazesi kaldırılıyor. Bir gurup “ülkücü” mezarlığa doğru yol alan ambulansı şehir içine sokmak istiyor. Vicdanları istismar için. Parti çıkarları için.
Bu istekleri gerçekleşmeyince içinde şehit cenazesi bulunan aracın önünü 5 kez kesiyorlar. Cenazede kavga çıkarıyorlar.
İçinde bu vatan için canını veren şehidin bulunduğu araç tartaklanıyor. Gözleri öylesine kararıyor ki gurubun yaptıkları “terbiyesizliği” görmüyorlar bile.
Ne için. Tabii ki üç beş oy için.
Tepeden gelen “emri” yerine getirmek için.
Manisa’dan uğurlanan bir başka şehit cenazesinde, taşkınlık yapan gurubu uyaran Müftü bile yuhalandı. Müftü uyarılarına devam etseydi, O’nun için de “PKK’lı” diyeceklerdi.
Kim bilir?
Bu nasıl bir anlayış, biri çıkıp izah etsin? Bu nasıl bir siyaset? Bu nasıl vicdan?
Eli kanlı terör örgütü PKK bu manzara karşısında ellerini ovuşturuyordur kanımca.
Yazık.
Bu siyasi hareketin başındaki kişi, çıkıp tüm bu çirkinlikleri tasvip etmediğini söylemiyor. Böylece teşvik ediyor.
Türkiye bu iğrenç “projeden” fayda görmez.
Bu ülkenin gençleri, evlatları bir kez daha birbirine düşürülmemeli. Buna çanak tutanların oyunları bozulmalı.
Yoksa, evlatlar bir hiç uğruna can verir. Sonra birileri yıllar sonra “kızıl elma” birlikteliğini kurar. PKK’nın kampına gidip, Öcalan’ın elini sıkan Perinçek ile kol kola girer. Sonra da çıkar, “Kahrolsun PKK” diye slogan attırır.
Gerçeği dile getirenler de “satılık” olur.
Varsın olsun!

Turgay Güler

Şehitlerimizin cenazelerini istismar eden bu sözde milliyetçiler mübarek şehidimizi oy istismarına döndürmek için ellerinden geleni yaptılar, manisadaki provokatör grup cenazeye saygısızlıkta hiç bir beis görmedi, bağırıp çağırmak ve alkışlamak gibi islam dinine ters düşen ne varsa yapmaktan geri kalmadı. Manisalılar bu insanların manisalı olmadığını söylediler. Provokatör grup cenazeye geldi ama ne hikmetse cenaze namazıda kılmadı.
Aynı zihniyet osmaniyede de kendini gösterdi, cenazeyi şehir içinden geçirmek isteyen grupla jandarma arasında arbade yaşandı.
Şehit cenazelerini istismar ederek mhp ye oy kazandırmaya çalışanlara daha öncede rastlandı bu insanlar şehit ailelerinin oyunu alıp iktidar ortağıyken apoyu asamayan, terörü çözemeyen sadece laf milliyetçiliği üretenler inşallah bu seçimdede boyunun ölçüsünü alacaktır.

iSpiK

Kadim Dost
adamlar zafer ısaretı yapsaydı yada sadece tek parmaklarını kaldırsaydı we sehıt cenazesınde olsaydı afferim koclarım hepınızı gozlerınden öpüyorum dicektiniz dimi.. tek sorun bozkurt yapmaları ... siz gidin sizde sahip cıkın sehidinize öle haberlerde okumakla olmuyor gıdın mezarında bı fatıha okuyun...

Benim gözümde askerlerimizi şehid eden hainler ile şehit cenazelerinden otlanmaya çalışanların birbirinden farkı yoktur..

yukarda bole bı sey yazdıktan soNRa sana solenıcek ve anlatılcak tek bır kelımem bıle yok olamazda...

tellek

New member
Paranın ve imanın kimde olduğu belli olmaz bağırıp çağırmakla, elini bozkurt yapmakla milliyetçilik olmaz şehid tüm türkiyenin türk milletinin şehididir sadece o grubun değil. Evellallah bütün ülke şehidine sahip çıkıyor fatihasınıda okuyor yasininide, şahadet mertebesi mhp nin tekelinde değil Allah'ın inayetindedir.
Üstelik cenazeler birlik unsuru dayanışma unsuru olmalıdır, bölmek kamplara ayırmak, kendinden haricini hain bellemek değil, yazıkki mhp genel merkezi rezaletleri kınayacağına destek verdi.

muresin

New member
arkadaşım görüşlerini açıkça ifade ettiğin için teşekkür ederim.
şu bir osmaniye de öyle bir gerginlik olammaış, ülkücüler cenazeyi şehir içinde dolaştırmak istemişlerdir. ama niye bi araştır öğren ondan sonra yargıla.
o şehit arkdaşta ülkücüymüş. arkadaşalrına şehit olursam diye bi isteği olmuş. şehidin vasieyti yerine geitrilmek istendi. yoksa hiçbir zaman askerle karşı karşıya gelmeyiz. bunu yapacağımıza kafamızı kırarız ama askerle karşı karşıya gelmeyiz.
sen git bizimle uğraşacağına liderine bak o şehitlere kelle demiş ses kayıtları her yerde var. apo ya sayın demiş. sen eğer kendine bunalrı yakıştırıyorsan, liderine uyup sende şehide kelle diyorsan ben bir şey demiyorum. git sen önce kendi liderini tartış. bu ülke için ne yapmış. cebinde şuan kaç para. borcumuzu biliyormusun. biz 0 terörle bıraktın en son ama şuan en berbat aylarında. yahu allah aşkına birazcık elini vicdanına koy. ne istiyorsunuz MHP den ben senin türklüğünden şüphe ederim.
ikincisi de sayın arkadaşım şehitlere bir tek biz sahip çıkıyoruz ondan kıskanıyorsunuz sanırım. hiç şehit ailesi ziyaretine gittin mi ben sayısız gittim. hepside ne diyor biliyormusnuz benim oğluma kelle diyenin kellesini alırım o derece senin liderine kızgınlar. bizede ne diyolra biliyormusun siz gelmeseniz bile bizi terketseniz bile oyum size diyor.
arkadaşım kusura kalmada ben şehidimi sessiz sedasız yollamam. sessiz sedasız gömülmesine de seyirci kalamam. giderim oraya türklüğümün sembolü olan bozkurtdumun işeretinide yaparım sahip çıakrım şehideme canilere avazım çıktığı kadar bağırırım biz burdayız şehidimiz ölme vatan bölünemz bizleri yıldıramazssınız diye bağırırım. sende liderini al gel sende akplileri al gel bağır biz burdayız diye ama yapamıyorlar. s
sana kzıdığımdan değil ön yargılı davranma sanmıyorum sana tehdit küfür edenler ülkücü bence sen partinin propagandasını yapıyorsun. ve biz gelince ülkeye yapılan hesapalrı sorcağımızdan oyunları bozacağımızna korkuyorsun. titre ve kendine dön eğer türksen damarlarında o asil kanı taşıyorsan. bizler ne dini sömürerek nede şehitlari nede bayrağı kulalnarak oy toplamıyoruz. biz ülke çıakrları neyi gerektiriyora onu yapıyoruz. seniden milliyetçi harekete bekliyoruz. medya ya bakarak siayset yaparsan kaybedersin. halka in gerçekelri gör. acıda olsa. kusurum varsa affola saygıalrımla

İηvictus

Banned
şehitler hepimizindir akan göz yaşları hepimize aittir. kimsenin şehitlerimizi tek başına sahiplenmesini doğru bulmuyorum...maalesefki herkes işi bu noktaya götürmek istiyor..

Börteçine9

New member
akp genel merkezinde bulunan birine anca böyle bir yazı yakışır zaten.şehitlerimize kelle denen günleri de unutmadık.ha bide şunu unutma Bozkurt özgürlüğün simgesidir bi mana da Türklüğü ifade etmektedir ama sizin Bozkurtla işiniz olmaz.

alperenccc

Banned
Benim gözümde askerlerimizi şehid eden hainler ile şehit cenazelerinden otlanmaya çalışanların birbirinden farkı yoktur..

Kendilerini ikaz eden imamı yuhalayacak kadar hadlerini aşan zevat çok iyi bilmelidir ki bu millet 3-5 beynamazın oyununa gelecek kadar aciz bir millet değildir...

CENAZE ÂDÂBI
1–Müminin cenazesi hakkında güzel şahitlik etmek.
2–Cenaze namazı kılındıktan sonra, cenaze defnedilinceye kadar, yanından ayrılmamak. Bu konuda Peygamber Efendimiz Sallallahu Aleyhi ve Sellem şöyle buyurmaktadır:
"Cenaze namazını kılan kimse, bir kırat sevap alır. Cenaze defnedilinceye kadar ardından giderse, onun için iki kırat sevap vardır. Her bir kırat Uhud dağı kadardır."
3–Cenazenin arkasından giderken, üzgün bir şekilde gitmek.
4–Cenazenin taşınmasına yardımcı olmak.

Demekki neymiş danalar gibi bağırıp parti çığırtkanlığı yapmak yokmuş bunu yapan edepsizlerin türklüğündende, müslümanlığından da, insanlığından da şüphe ediyorum.
Soruyorum solcuya gelince ürkek akp ye gelince erkek kesilen o mhp lilere, ecevite saygıda kusur etmediniz, gördükçe önünüzü iliklediniz sebebini sorunca ülkücü edep dediniz. Peki bülen arınç bu ülkenin meclisinin başkanı değilmi ona gelince nereye gitti ülkücü edebiniz? Sizin şehid cenazesine bile saygınız yok.

Y1LD1RAY

New member
iSpiK' Alıntı:
adamlar zafer ısaretı yapsaydı yada sadece tek parmaklarını kaldırsaydı we sehıt cenazesınde olsaydı afferim koclarım hepınızı gozlerınden öpüyorum dicektiniz dimi.. tek sorun bozkurt yapmaları ... siz gidin sizde sahip cıkın sehidinize öle haberlerde okumakla olmuyor gıdın mezarında bı fatıha okuyun...

yukarda bole bı sey yazdıktan soNRa sana solenıcek ve anlatılcak tek bır kelımem bıle yok olamazda...

Allah senden razı olsun

kusburnu38

New member
devlet bahçeli doğu perinçekle iş birliği yapmamıştır yalan söylüyorsun
hatta doğu perinçeğin yayınevi olan kaynak yayınlarından devlet bahçeliye hakaretler ve yalanlarla dolu bir kitap yazılmıştır.amç devlet bahçeliyi yıpratmaktır nasıl olurda kolkola hareket ederler sana soruyorum.
kızıl elma da olan insanları iyi araştır doğu perinçek hiç bir zaman milliyetçi olmamıştır söylemleri ve düşünceleri duruma ve dönemlere göre değişir bizler bunu çok iyi biliyoruz

mustafakox

New member
beyler birbirinize düşman olcaksınız şimdi fazla şiddtli tarrışıyorsunuz. ben de ülkücüyüm her şeye ben de üzülüyorum ama o olaydakilerin gerçek ülkücü olabileciğini tahmin etmiyorum başkasıdır.haberler ne kadar doğru ki..

HTML