metafizik oğelerle cinsel yaşam

jetgil89

New member
--UMARIM ARKADASLAR ANLATACAKLARIMI GUZEL BI SEKILDE ANLARISINIZ:durdurun CUNKU YAZILI ANLATIMLARDA PEK FAZLA KABILIYETIM YOKTUR...
KULKATAN DOLMA BILGILERE DAYANARAK SOLUYORUM ARKADSLARIM BIR KERESINDE BİR KIZ HERHANGI BIR YERDE MUSTAKIL BIR EVDE IKEN YALNIZ NASINAYKEN AKSAMA BANYOYA GIDER BANYODA IKEN BU UC HARFLERŞİ GORUR BUNUN UZERINE KORKAN KIZZ OANIK ICINDE EVDEN UZAKLASIR DAHA SONRA BU OLAY SUREKLI BASINA GELMEKTEDIRRR DAHA SONRALARI BU OLAYLARRR COGALINCA KIZZZ ARTIK KORKMAKTAN OTE BUNLARLA YASAMAYI OGRENMEKTEDİRRR EVDE IKEN SADECE BU KIZA GORUNENN VARLIKLARRRR HIC BIR SEY YAPMAYIP SADECE KIZLA YAKINLASMA GOSTERIYOLAR.DUYDUKLARIMA GORE BUNUN GIBI BIR KAC HIKAYEYE GORE BUNLARI GOREN VE DUYANLARDA MEVCUTTUR SIZE SU KADAR SOLUYELIMM BU VARLIKLARI NE ALAYA ALMAK LAZIMM NE DE COK BUYUTMEK LAZIM YANI ARADA BIR SEY IMANINIZA GUVENIN BEREKETSIZ OLAN HIC BIR OLAYDA BUNLUNMAYINN:durdurun :vur SIZINDE HIKAYELERINIZI BEKLIYORUMMM TESEKKURLERINIZI CANI GONULDEN KABUL EDIYORUUMM SIZINDE PAYLASIMLARINIZ ICIN TESEKKURLER

xyron

New member
cinsellik derken cin-sel lik mi demek istedin.çünkü ben seksle ilgili hiçbişey görmedim de:)

ne anlatıyonki bişey anladıysam arap oluyum

delter

New member
hmm enteresan bişey.. ama insan ister istemez böyle bişey olunca büyütür.. büyütmemek eldemi.. sinirleri sağlam diilse delirir yani

ibr_dmz

New member
fazla inanmasamda ablamın bir arkadaşı benimde tanışıklığım vardı

birkaç gece cin mi veya farklı bir varlık mı bilmiyorum onun anlattığına göre farklı bri varlıkmış gece bunu yatarken üstüne atlamış bu onun picamasını indirmiş o çekmiş filan birkaç kere olmuş sonra o varlık mı vazgeçmiş o bağrmış biirleri gelince o varlık kaçmış mı bilmiyorum ama sonunda kızı birkaç hocaodolaştıalr düzeldi bilmiyorum ablam anlatıyodu bir ara ne kadar doğru söylemiş kız ona bilmiyorum ama olabilecek şeyler bunlar o kız bildiğim kadarıya geceleri sigara içerdi balkonda ve sigarayi tenhe yandaki bahçeye atardı bu olay ondan çıkmıştı o varlığı rahatsız mı etmiş o izmaritler ne diye anlattıalr

sonra farklı bi anlatım yine sözüne pek inanmadığım bir tanıdık kocası gece karanlığında tenha bir yerde tuvaleti gelmiş kimse yok diye salmış bi ufak uçurum gibi bir yerden bunun idrarı cinelrin sofrasına gelmiş heralde cinler adamı almışlar... ne yaptıklarının bilmiyorum ama adam yaşamıyor siz küçüksünüz korkarsınız diye anlatmadılar

bu olayalr çok var abartılıyor baştan sona sallamasyon olabiliyor tamamen doğruda oalbiliryor ama önemli olan olayalrın gerçekliği değil cinlerin hafife alınmamsı bunlara dikkat etmessen başın belaya girerr

HTML