Mesaja Bak Mesaja

frday

New member
:D
New York sokaklarının karla kaplandığı günlerde ikisi Amerika'nın değişik bölgelerinde iş gezilerinde olan karı-koca,Florida'da buluşup yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede bir kaç gün geçirmeye karar verirler.
Kocası eşinden önce gider Florida'ya ve ertesi gün için eşine yer ayırttıkdan sonra,ona bir e-mail gönderir.Fakat mesaj,adresi bir harf yanlış yazdıği için eşi yerine;bir gün önce ölen yaşlı bir papazın evine gider,
Papazın en az kendisi kadar yaşlı eşi bilgisayar ekranında mesajı okuyunca,korkunç bir çığlık atar ve yere düşer.
Zaten çok üzgün olan kadının bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve hemen herkes,yerde yatan kadına yardım için koşuşturmaya başlar.Kadıncağız bir süre sonra kendisine gelir ve ne olduğunu soranlara bilgisayar ekranını gösterir.
Ekranda ki mesaj aynen şöyledir:
- Sevgili karıcığım ! Bugün buraya ulaşır ulaşmaz,önce senin gelişinle ilgili bütün işlemleri tamamladım.Sonra da bana ayrılan yerime yerleştim.Burası gerçekten de dedikleri gibi çok çok sıcak...Seni özlemle bekliyorum.Öptüm,kocan :p

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Güzel ama bu dahaönce yayınlanmıştı arkadaşım..

ChAoS

New member
super olmuş kardeş eline sağlık :D

Cakiin

New member
harbiden güselmiş....saol paylaşım için...

HTML