Mesaj Sayın 100'ün Altında İse Hikayesi ? [ Şikayet ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ceday

New member
Bookmarka yazmıştım hadi giren reklam yapıp gitmesin diye böyle bir uygulama olabilir ama nedne her bölümde mesaj sayın 100'ün altında ise insan değilsin mualemesi yapılıyo ben onu anlamıyorum ? adminlerin buna bir çözüm bulması dileğiyle

ChaMuR

Altın Üye
eet elbette sizde insansınızda :) sanırım o uygulama sadece sömürü yapıpta paylaşım yapmayan arkadaslar için konulmuş :) bence çok da güsel bi uygulama :)emin ol sende paylaşım yaptığın zaman bunun sebebini anlarsın :) sömürüpte bi teşekkürü çok gören onlarca insan war :)

ChaMuR

Altın Üye
Ceday' Alıntı:
bence yanlış sömürüpde paylaşım yapmasa ne olucak ki ayda en fazla 100 kişi bunu yapar değil mi :(

100 kisi ha :D sen en iyisi sen biraz daha yakından tanımaya çalış hackhelli :) 45 bine yakın üye war :) ve emin ol o 100 rakamı devede kulak kalıyo :)

ChaMuR

Altın Üye
Ceday' Alıntı:
45k üyenin hepsi hergün giriyo mu hayır 45k üyenin en az 25k'sının 0 ile 10 arası mesajı olduguna iddaaya girerim
bak ne güsel kendi ağzınla sölüyon hah iste o 25bin üye sayısı dahada artmasın die war bu uygulama :) neyse arkadasım istersen konuyu bide modlarla görüş :) sana ii forumlar :)

By CaPTaiN

New member
Sen bu tartışma bitene kadar 100 msj olursun zaten :)

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Her yerın oldugu gıbı Buranında bazı kuralları var burda amac paylasım reklam ıcın bknz: www.google.com.tr

bookmark ın acılma amacı faydalı gorulen lınklerın paylasımı, reklam değil! Ama ne hıkmetse uye olan daha forumu gezmeden oraya sıtesının tanıtımını acıyor.

Burda anlasılması gereken 100 msj sınırı bir ölçüt olmadı bızım ıcın hıcbırzaman orda 60. msj ındada sıtesını tanıtan kısıler oldu, karsılıklı yanı hersey sen o guvenı vermelısınkı bıze bızde aynı hassasıyetı gosterelım sana..

Konu kapandı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML