Merhabalar Zor Artık

cantanem_

New member
Aslında bütün suç benim...
Hayaller kurmaktan vazgeçmeyen,masum bir ruh var ki bende...inatçı insanlara güvenmek,inanmak konusunda inatçı...suçlu ruhum,asıl suçlu benim...

Aşkmışşşşşşşş........
aşkkkkkkkk..
varmış....
Bende bir körlük sorunu olsa gerek...Hani nerde?
Ben sen aşksın sanmıştım...

Merhabalar ne kadar kolaysa elvedalar o kadar zor...Benim merhabalarım da zordu bu yüzden.Sana kadar....
Geriye dönüş zamanıdır şimdi.zoru başarıp elveda demeliyim!

El-ve-da!!!!

Sonra merhabalarım zor olmalı yine,çünkü acı çekmek zevkim olmaya başlıyor...Kaldığı kadarını kurtarmalıyım kendimin...

Hayatmış tuzakları kuran.Koca bir YALAN...Esas tuzakçı bizleriz...Sevmesek tuzakları nasıl olur da belki doğrudur diye aşkkk sandıklarımıza eyvallah çekeriz...

Bir yanılgı daha işte.Söylerken acısa da içim söyleyeceğim...Sevmiyorum seni....bu da yalan...
Ama ağlaya ağlaya vazgeçeceğim.Hiç bilme istiyorum...Bilmeyeceksin.
bunu hiç hak etmedin....

Tekrar karşılaşacağız,arkadaşım kalmak zorundasın hiç bilinmesin aşkım diye...Başka bir yanılgı hali...
Artık her merhabam daha zor...Her adımım geriye...Bir daha beni acıtma diye...

Şimdi alarak kendimi senden,bana dönüyorum...İnan bana merhabalarım zor olacak artık...Aşka inansam da kendisiyle küsüm...
küslüğüm sana dair....

Yalanlara dolanmışım...
Aşk diye boş boş dolanmışım...
bir vardım bir yok oldum şimdi
çizili hayallere aldanmışım...

git
sevdiğim
sevemediğim
sevilemediğim...
git de doğsun ay bu geceye...
Bir daha sevmem demeyeceğim
aşka inat olsun diye...

kusurlarına kadar sevmiştim
en büyük kusurum oldun....
şimdi ben
derinlerde çığlık çığlığa....
susarak,avaz avaz...
seni sileceğim...

birileri hep sever birilerini
ben birisi olamadım...
şimdi sadece benim...
yalnızlıkla sarmaş dolaş bu gece gideceğim...

Hep birileri sever birilerini...ve bilinir ki o birileri hiç sevmedi kendisini seven birilerini.......

ALINTI

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Hep birileri sever birilerini...ve bilinir ki o birileri hiç sevmedi kendisini seven birilerini.......

yuregıne Saglık Sevda

Turkce Mealı :hhmanD

Sevdım Sevılmedım... Sevıldım Sevmedım :melek

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
emegine yüregine sagLiK Gözleri eLa teşekkürler..

mavidüş24

New member
bu kadar mı doğru anlatır.harika bir paylaşımdı.bir türlü çözemedim ama çok mu zor sanki sevdiğinin de sen olduğu için seni sevmesi...

coolscorpy

New member
Bazen körü körüne aşık oluyor insan.
Bittiğinde eğer biteren karşı tarafsa Bırakılamıyor...
Bunu aşk zannetsede yürek; çok sonraları anlıyor ki aşk zannettiği şey sadece takıntıdan ibaret bir alışkanlık...

VE; zamanla anlıyor insan... DEĞMEZMİŞ.

Yüreğine sağlık. çok güzel bir paylaşım

:clap

mavidüş24

New member
Bazen körü körüne aşık oluyor insan.
Bittiğinde eğer biteren karşı tarafsa Bırakılamıyor...
Bunu aşk zannetsede yürek; çok sonraları anlıyor ki aşk zannettiği şey sadece takıntıdan ibaret bir alışkanlık...

VE; zamanla anlıyor insan... DEĞMEZMİŞ.

Yüreğine sağlık. çok güzel bir paylaşım

:clap

kesinlikle doğru bir açıklama...sana katılıyorum coolscorpy..hala aşığım dediğimiz gerçekten de bir vazgeçilemezlik ve alışkanlıkmış.bunu çok iyi anladım..harika yazıya güzel bir yorumdu...

FeryaL

~ÖğretmeN~

sevda yaşadıklarımız aynı biliyorsun....(bire bir neredeyse ... ) tşk ederım esmer melek =)

HTML