Merhaba Dünyalı!

maybe_

New member

Aylar evvel bir kız vardı, boşboğazlık ederdi, millete laf söylerdi, aldatılmıştı hani. Işte o kız artık yok. Bir adet 23 yaş-doğümgünü, bir adet Paris seyahati, bir adet kedi yavrusu, bir adet yeni doğmuş yeğen ve Büyük Bir Aşk sonucu o mor (antenleri yeşil) uzaylı bir canavar oldu. Ben uçmuş bir insan olarak hepinize bana benzeme tavsiyesinde bulunmak istiyorum.

Gittiğim gezegen aslında bir meteordu, G-7623 (Petit Princedekinin bir solu). Orda yaşayan karınca kolonisinden mutluluğun formülünü aldım ve sizle paylaşmaya karar verdim.

Şimdi:

1. Uzun zamandır arkadaşınız olan, güvenilir, ne olduğunu bildiğiniz, çok değer verdiğiniz, size çok değer verdiğini bildiğiniz bir karşı cins mensubu buluyorsunuz. Herzaman doğruyu söyleyen ve açık sözlü birisi olmalı bu şahıs, eğer geçmişi sabıkalıysa 180 derece dönüp kaçın,

2. Doğum gününüze 2-3 ay kala yakınlarınıza (paralı olanlara) “vay efendim ben çok daralıyorum, havalar düzelsin X yere gideceğim” demeye başlayın. X herhangi bir yer olabilir, ama realite sınırlarını aşmayın. Ayrıca gideceğinize kendinizi inandırın, kimseden birşey beklemeyin, bekliyorsanız da beklemiyormuş gibi davranın (son ana kadar). Düzenli olarak tekrarlayın. Tataaam... güzel bir doğum günü partisi sonrası atlayın trene Parise gidin (ama Türkiyedeyseniz uçağı tercih etmeniz daha akıllıca sanki:).

3. Pariste gününüzü gün edin. Amelie’nin filmde gezdiği heryerde gezin, gak guk fransızca konuşmaya çalışın, fransız kızları gibi giyinip süslenip Pont Neuf’e gidin *erkekseniz erkek gibi davranın canım* orada en havalı şeklinizi ortaya koyup alışveriş edin. Müthiş fotoğraflar çekin, çok gülün, çok eğlenin. Süper fransız yemeklerini tatmayı unutmayın (özellikle Comté diye bir kaşar peynirleri varki allah dersiniz). Şarapda için, ben sevmiyorum ama siz yinede için :p

4. Kendinize sakın ama sakın kedi falan almayın. Alırsanızda yavru almayın, Yinede böyle bi hataya düştüyseniz, sakın ola ki ismini ‘el niño’ falan koymayın, ‘uslu’, ‘cici’, ‘pamuk’ falan koyun ki akıllı olsun. Eve su tabancası da boşuna almayn, nasılsa arsız oluyor.

5. Okulunuzu mümkün olduğu kadar uzatın. Nasılsa siz uzatmasanız bile, sizin için uzatanlar olacaktır. Boşuna kendinizi yormayın, keyfinize bakın.

6. Algida yaz reklamındaki şarkıyı ezberleyin ve kendi kendinize söyleyip durun.

Labaratuarımız tarafından denenmiş ve %100 başarı garantilidir®

2. Doğum gününüze 2-3 ay kala yakınlarınıza (paralı olanlara) “vay efendim ben çok daralıyorum, havalar düzelsin X yere gideceğim” demeye başlayın. X herhangi bir yer olabilir, ama realite sınırlarını aşmayın. Ayrıca gideceğinize kendinizi inandırın, kimseden birşey beklemeyin, bekliyorsanız da beklemiyormuş gibi davranın (son ana kadar). Düzenli olarak tekrarlayın.
bunu çok yaptım rigal beni venedik'e götürcek sanırım cnm kankam bnm:angel:
:cool: :cool: :cool:

HTML