merhaba bir kaç öneri bir kaç düşünce..

wanilyhaa

New member
merhaba sitemize daha yeni üye oldum herşey çok güzel herkes çok sıcak kanlı...
ama bazı düşüncelerim var sizlerle paylaşmak istediğim...
türkçem benim ses bayrağım...diyrek söze girmek istiyorum...

türkçemizi düzgün kullanmaya kelimeleri yutmamaya ve özellikle arkadaşlarımızın emek verip bizlerle paylaştığı şeylere (tşk) diyerek yada benzeri kelimeler kullanarak yazmamaya özen gösterirsek ortaya daha güzel bir görüntü çıkar hemde Dilimize sahip çıkmış oluruz...

ikincisi bir kaç konu başlığı açmamıs mümkünmü

aşk ve sevgi
bilim ve teknoloji
gezelim görelim
öss ve yds sınavları hakkında bilinmeyenler
tartışma ve felsefe
bilgisayar ve güvenlik

birde konu açarken link ekleme nasıl dosya ekleme konusunda bize yardımcı olursanız böyle birşey açılırsa çok sevinirim

sizlerle olmak çok güzel çok kaliteli bir forumumuz var ve çok büyük bir aileyiz bende ailenin yeni ferdi olarak sadece bir kaç düşüncemi paylaştım kimse yalnış anlamasın beni=))

sevgiyle kalın....
wanilyhaa dan sevgilerle

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Merhaba aramıza hoşgeldin

Önerilerin yapıcı öneriler öncelikle teşekkürler. Forumu biraz daha gezme fırsatı bulduğunda
bilim ve teknoloji
gezelim görelim
öss ve yds sınavları hakkında bilinmeyenler hariç diğerlerinin mevcut olduğunu göreceksin.

Türkçe konusunda da bir çok konu açıldı daha önce. Ne kadar konu açsak, o konuyu sabitte tutsak da engelleyemediğimiz bir şey.

Link, dosya resim vs. eklemek için de yeni başlayanlar & yardım bölümündeki sabit konularda açıklamalar mevcut.

iSpiK

Kadim Dost
kardeş belki iyi niyetlisin eyvallah ama insana sormazlar mı önce kendi nickinden düzeltmeye başla diye ?

1sc0rp!tX

Altın Üye
İSpik haklı bence..Önce Kendi Nickinden başla istersen :)

yalkın

New member
hocam ben tşk yazmaktan vazgeçtim eyvallah :) bi de Türkçe-Türk yazımı konusunda da hassas olsak güzel olur.

Aysar

New member
bende bu türkce grammer isine katiliyorum .. bazen kelimeleri veya cümleleri anlamiyorum desem yeridir .. en iyi örnek arfy :) ... muahaha

osiris_cemo

New member
Aysar' Alıntı:
bende bu türkce grammer isine katiliyorum .. bazen kelimeleri veya cümleleri anlamiyorum desem yeridir .. en iyi örnek arfy :) ... muahaha
Arfy doğuştan öyle tövbe düzelmez :D öyle kabul etmek lazım onu şahsen ben öyle kabul ettim.

wanilyhaa

New member
o nick benm gerçek yaşantımda çevremin taktığı lakaptır öyle kaldı nette de böyle dediler her yerde kulalndım google wanilyhaa yaz beni tanı;)
ikincisi düşüncelerimi belirtmiştim saygısızlığa gerek yoktu sonuçta düşünce özgürlüğü var burda

ikincisi evet arkadaşım sonradan buldum off topik kısmına hiç bakmamıştım kapalı topik olarak algılamıştım o yüzden:$
teşekkürler

1sc0rp!tX

Altın Üye
Arkadaşlar Bi de St.Anger Modumuz war..Onun YAzıları da maşaLlah ingilizceden farkı yok =)

HTML