Mercury Messenger 1709 Final EN İYİ MESSENGER PROGRAMI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkü

New member
Mercury Messenger 1709 RC14b - Build 20050805 Final
TARTIŞMASIZ EN İYİ MESSENGER PROGRAMI MERCURY NİN SON VERSİYONU ÇIKTI.(BETA) ÖNCEKİ VERSİYONU YÜKLÜ OLANLAR PROGRAMDAN OTOMATİK UPDATE YAPABİLİRLER. Danny'nin dediği gibi "messenger of the gods"

YİNE OLDUKÇA FAZLA GELİŞME VAR. BU KEZ WEBCAM DESTEĞİDE EKLENMİŞ. RSS DESTEĞİDE HARİKA OLMUŞ. BAŞLANGIÇTA 1 ADRESLE OTOMATİK OTURUM AÇMA ÖZELLİĞİ EKSTRA OLARAK EKLENMİŞ. İLK GÖZÜME ÇARPANLAR BUNLAR....

AYRINTILI BİLGİ
EKLENENLER
download indirip sonra otomatik update yapabilirsiniz..

ahmetcan

New member
MSN messenger dan üstün tarafları neler bu kamera falan zaten vardı msn de söylermisin çağrı kardeş :)

Türkü

New member
hiç 1 eklentiye ihtiyacınız yok.
sizi kim eklemiş, kim silmiş görebiliyorsunuz.
birden çok msn açabilme
anında screenshot gönderebilme
vs vs saymakla bitmez rss desteğide harika olmuş. msn i kaldıracağım birazdan bilgisayardan..

react

Admin
Süper Moderatör
kullanmayın bunu bence ben kullandım ve beğenmedim nedense :) msn rullz

vengeance

New member
tşkler paylaşımın ve bilgilendirdigim için dostum

Türkü

New member
sorunlu banlarım seni ha :D kaç para aldın reklam için msn den söyle. danny bana iyi para verdi ha :D

msn bunun yanında antik çağdan kalmış 1 program +Yamalı bohça.
karar sizin ama denemeden karar vermeyin. bence msn le karşılaştırılmayacak kadar iyi ama zevk meselsi tabiki..

WARTOX

New member
yaw yine ne arada tartışma çıkardınıız :D allaaa allaaah ;) ikiside dursun :D
hem harbiden bu nekadar da güzel olsa bunu kaç kişi kullanır ki ?? MSN de olması şartt!

Türkü

New member
msn olması şart değil bu msn in yaptığı herşeyi yapabiliyor. Hiç kimse kullanmasa ne olur ki böyle 1 bağlantı yok. Programı denemeden yorum yapmayın...

react

Admin
Süper Moderatör
çağrı kaç para alıyon reklam için söle :) kamera açıyormu sen onu söyle :D

react

Admin
Süper Moderatör
hmmz demek ki kamera özelliği geldi he :) benim zamanımda yoktu o zmn çağrıya uyun indirin :D ben yine msn kullancam,hehe eve ekmek nası götürcem :)

WARTOX

New member
bu ne laayn :D modların arasına düştükk :D neyse çağrı indiriim sonra açıcam ağzımı, yumcam gözümü :D:D

Türkü

New member
istediğin yerini aç beni ilgilendirmez. programın kalitesi belli. önce dmsn çıktı sonra mercury ile devam kimse kalitesini tartışmıyor...sorunlu kardeşim bölüşürüz paraları :d

WARTOX

New member
çağrı ne bu sinir yaw :D bugün yerden yere wurdun beni :( :D

programı çekdim !! :) SAOL!

BuRocknRoLLL

New member
Mercuryde cok gusel bi program fakat "21mb" kim ugrasır.Msn ne guzel "7mb"ohh.3 yetimin hakkı war arasında.msn rlz. [her zmn sadelik iyidir] :(

SAgolasın güzel birşeye benziyor bi deneyim bakiim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML