Merak ettiğim konu...

raven7x

New member
Geçen sene Başbakanlık danışmanı Cüneyt Zapsu'nun ABD li yetkililere bir serzenişi olmuştu..."Tayyip Erdoğan'ı pis su giderine süpürmektense ondan istifade etmeye bakın" diye...AKP iktidarının çok eleştirilecek yanı var, ama böyle bir cümleye karşı, herkese olur olmaz "hakeret" davası açan Başbakan'dan tık çıkmadı...Türkiye siyasi tarihi çok ABD işbirlikçisi gördü ama bu kadar teslimiyetçisini ilk defa görüyoruz..Şimdi bu konuda benim asıl merak ettiğim ABD nin tutumu...ABD Tayyip Erdoğan'ı ne yapmak niyetinde kullanmak mı, süpürmek mi?...Bence kullandığı kadar kullandı ama .... daha beklentisi var mı, bilmiyorum..

leke900

New member
Milletimiz bu kadar at gözlüklü oldukça bu kadar şakşakçı oldukçaa daha RTE çok kullanırlar çünkü bu millet gelsinde biri kendierlinin aklını alıp kandırsın diye bekliyor bu gerçeğe karşı çıkıp doğruyu söyleyenlerede hemen bastırmaya çalışıyor.Adam sattı,yıktı,dolandırdı,baskı yaptı,vatan hainliğinin en büyük halini yaptı.

Türkiye'yi dünya ülkelernin gözü önünde :

-Ermeni soykırımcısı
-ABD nin isimsiz sömürgesi-
-PKK gibi bir örgüte hiçbirşey yapamayıp askerlerinin sınırda harap olmasını izleyen
-Gözünün önünde kurulan Kürt Devletine karşı birşey yapmayaşı
-Bütün kırmızı çizgileri şu 5 yılda paramparça oluşu
-Irak'ta yok olan insanlarına Türkmenleri korumayışı
-Bütün dünyada salak birşeyden haberi olmayan gücü olan ama kullanamıyan bir devlet gibi görünmemiz

Ama bu gerçeklere karşın hala RTE'yi şuursuzca savunan oldukça batı bu cahelati kullanıcaktır.

viroutic

New member
politikadan anlamayanlar ancak bu kadar dar görüşlü olur.. fazla laf kalabalıgı yapmak istemiyorum
sizde böyle bir beceride bulunun... biz sizide destekleyelim her fırsatta önyargılı olana kadar birazda feragat edip karşı tarafa güven duygusu besleyin bak kim kazançlı oluyor ;)

biz güveniyoruz gerçek anlamda neyi istedini... sizse hep eleştiriyorsunuz hemde bilip bilmeden fark burada

raven7x

New member
virotic
Politika soysuzluksa, güçlünün ayakçısı olmaksa doğru söylüyorsun, biz politikadan anlamıyoruz...

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
Atalarımız ne güzel söylemiş meyva veren ağaç taşlanır diye nedense bu tutum hiç değişmiyo.Sanki bundan önceki hükümetler abd ye hiç bağımlı değillerdi sadece bu hükümet bağımlı oldu o zaman niye bu kadar zıplamadınız.Ya sizlere söyleyecek çok şey varda at gözlükleriniz olunca söylesekte boş olur.

İηvictus

Banned
inanılmaz bir yorum bu. kimleri yada neyi desteklediğin belli ama eleştirirkende insan biraz beynini kullanmalı bence.işbirlikçilerle bu duruma geldi bu ülke.biraz adam gibi bir adam gelince düzeliyor herşey.son iktidarda bunun göstergesidir.bizi bize bırakmayanlar dısarıdakiler degil içimizdekiler...biraz objektif bakınca hersey ne kadar guzel gozukur.bence birde bunu denemelisn..

K£ĿWΪNAТǾЯ

New member
"Türkiye siyasi tarihi çok ABD işbirlikçisi gördü ama bu kadar teslimiyetçisini ilk defa görüyoruz."

1 Mart teskeresi kabul edilseydi sana hak verirdim. Türkiye-Amerika 50 yıllık ilişkinin sonu geldi diye hiç haber duymadınızmı tv lerden gazetelerden. Hangi hükümet döneminde böyle gergin oldu ilişkiler.

Gerçekleri gün gibi gördüğümüz halde "hala at gözlüğü ile bakanlar var" ifadesini kullanarak at yerine konmak hoşuma gitmesede, ısrarla bu ifadeleri kullananların zeka seviyesinin hayalgücüne bağlı olduğu konusunda artık şüphe duymuyorum.

Allaha şükürler olsun ki Akp geldi iktidara yoksa ecevit dönemini iple çekecektik.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
kullanmak mı? süpürmek mi?
bugüne kadar olduğu gibi kullanacaktır
çünkü Abd kukla liderleri sever

ancak asıl vahim olanı
Abd kuklaların seçmen kuklaları ise acınacak haldedirler
öyle bir tezat içindedirler ki
Abd çıkarlarına hizmet eden kuklaya,onlarda sandıkta,sokaklarda,anahtar teslim törenlerinde ve de hepinizin gördüğü gibi forumlarda hizmet ederler sonra da kahrolsun Abd derler!!!

yazık günah bu millete
bu millet böyle kötü yönetilmeyi haketmiyor
"Tam bağımsız Türkiye" diyebilen Başbakan istiyor bu millet!

HTML