meme kanseri için konser

cliper1907

forum elektro gitaristi
Maltepe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı müzik öğretmenleri, meme kanserine dikkat çekmek ve sosyal güvencesi olmayan meme kanserli hastalara destek olmak amacıyla bir gece düzenliyor. Meme kanseriyle ilgili bilgilendirme konuşmalarının yapılacağı gecede, ünlü sanatçılar da konser verecek.

Müjdat Gezen, Okay Temiz ve Ritm Atölyesi, Orhan Hakalmaz, Volkan Konak, Demet Sağıroğlu, Sinan Erkoç ve Fatih Erkoç gibi ünlülerin yer alacağı geceden elde edilecek gelir, sosyal güvencesi olmayan meme kanserli hastaların tedavisinde kullanılmak üzere Türkiye Meme Vakfı’na verilecek. Türkiye Meme Vakfı tarafından yapılacak olan bilgilendirme konuşması ve sinevizyon gösterisiyle hem kadınlarda hem de erkeklerde görülen meme kanserinde merak edilen noktalara, teşhis ve tedavideki son gelişmelere parmak basılacak.

Maltepe Milli Eğitim Sosyal Projesi’nin organizasyonunu kendisi de iki yıl önce meme kanseri tedavisi gören müzik öğretmeni Aynur Saygılı İnan yaptı. Maltepe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı müzik öğretmenlerinin gönüllü olarak görev aldığı organizasyonda öğretmenler korosu da mini bir konser verecek.

1 Haziran Perşembe günü Maltepe Yayla Sanat Merkezi’nde yapılacak olan Gece saat 19.00’daki basın kokteyli ile açılacak. Hayat Bilgisi dizisinin oyuncularının da katılacağı gecede ünlü sanatçıların yer alacağı konser saat 20.00’de başlayacak

HTML